Kultūros paso sistema veikia, mokyklos gali vykdyti užsakymus

Spektaklis vaikams Iš bičių gyvenimo

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 40 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 120
Organizatorius
Neįgaliųjų Naujasis teatras
info@naujasisteatras.lt
+370 684 61446
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėl Jums tinkamos datos spektakliui suderinimo maloniai kviečiame kreiptis Tel. +370 684 61 446
Aprašymas

Spektaklis „Iš bičių gyvenimo“ tai - edukacinis interaktyvus spektaklis pradinių klasių mokiniams. Scenarijaus autorė Zita Banelienė, režisierė Šviesa Šulc. Darbštus ir žingeidus Žydintis Krūmas susidraugauja su tinginėle Bite Ai. Ji gyvena avilyje, kurį prižiūri Bitininkas. Vieną naktį į bitutės namelį įsilaužia smaližius Meškinas. Kaip elgsis draugai? Ką darys Bitininkas? Ar pavyks herojams išsaugoti medų? „Iš bičių gyvenimo” – tai dar ir interaktyvus spektaklis, kuriame puoselėjamas darbštumas ir mandagumas. Spektaklio metu jaunieji žiūrovai karu su herojais atlieka mankštą, šoka ir dainuoja. Vaikai mokomi suprasti, kas yra draugystė, gėris, darbštumas, mokosi pažinti gamtą, daug sužino apie bites ir kaip atsiranda medus. Mokiniai sužino apie bitučių paslaptingą pasaulį ir svarbą, kokį didelį darbą atlieka šie maži nuostabūs vabzdžiai ir kaip juos reikia saugoti ir globoti. Spektaklio tikslas – išmokyti vaikus suprasti, kaip svarbu būti darbščiais ir draugiškais, mylėti gamtą, neskriausti mažesnių ir silpnesnių. O svarbiausia, kad visas problemas bei pačius didžiausius nesutarimus galima išspręsti draugiškai.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti