Kultūros ministerija, bendradarbiaudama su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kviečia kultūros ir meno įstaigas, menininkus ir kultūros edukatorius teikti paraiškas kultūros paso paslaugų, skirtų visų klasių mokiniams, atrankai. Paraiškų teikimo terminas 2020 06 15 – 2020 06 29 (iki 18:00 val.). Paslaugų teikėjai, kurie jau yra paraiškas teikę, naujas paraiškas turi teikti tik per savo paskyras.

Archeologiniai požemių tyrinėjimai

Renginio informacija
Kategorijos: Architektūra,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 5-12
Kaina mokiniui: 4.5 EUR
Renginio trukmė: 120 min.
Plačiau: www.bpmuziejus.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
BAŽNYTINIO PAVELDO MUZIEJUS, VšI SAKRALUS MENAS
edukacija@bpmuziejus.lt
8 5 2697801
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius Katedros a. 2
  • Vilniaus m. sav. Vilnius Šv. Mykolo g. 9
Aprašymas

Ką gali papasakoti plytos, puodų duženos ar net kaulai? Ar iš kaulų gali pasakyti, kas tai buvo per žmogus? Kaip atrodė, ką valgė, kuo sirgo? Tuo domisi įvairių sričių mokslininkai: istorikai, antropologai, archeologai. Edukacijos metu į Vilniaus katedros požemius pabandysime pažvelgti jų akimis. Jūsų laukia turininga ekskursija, o po jos – praktinė dalis muziejuje, kurioje patys galėsite tapti archeologais. Specialiais įrankiais kasinėsime paruoštus „kultūrinius sluoksnius“, kuriuose laukia ne vienas įdomus radinys. Drauge aiškinsimės, ką surasti daiktai gali pasakyti apie katedrą, jos požemius ir Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje gyvenusius žmones.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginius galima rezervuoti vykstančius tik iki birželio 31 d.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti