Simbolis ir jo išraiška ženklu

Renginio informacija
Kategorijos: Dizainas,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 1-5
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
VšĮ Veiklių mamų klubas, Kauno filialas
mamos.kaune@gmail.com
+370 674 14683
Paslaugų teikėjo pastaba: Galima keisti edukacijos dieną ir laiką. Mažiausias pamokų skaičius Kauno rajone - 2 pamokos vienoje mokykloje. Mažiausias pamokų skaičius kituose miestuose - 3 pamokos vienoje mokykloje. Prieš rezervuojant laiką informacija derinama telefonu 8 674 14683.
Aprašymas

Kviečiame į edukaciją, kurioje dalyviai sužinos, kas užkoduota simboliuose ir kokią žinutę perduoda liaudies mene paslėpti ženklai. Edukacijos metu pateiksime informaciją apie simbolius, jų prasmę, tarpusavio sąsajas, suvokimą juos kaip visumą, supažindinsime su kultūrinio paveldo senuoju liaudies menu, amatu - siuvinėjimu. Dalyviai įgytas žinias pritaikys praktiškai dalyvaudami kūrybinėse dirbtuvėse - knygų skirtuko dekoravimas pasirinktu simboliu, pasitelkiant siuvinėjimo meną. Kūrybinių dirbtuvių metu dalyvių diskusija, refleksija apie simbolių reikšmę ir naudojimą šiame laikmetyje. Atvyksime į Jūsų įstaigą su visomis reikiamomis priemonėmis!

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti