Atnaujintas Kultūros paso paslaugų teikimas. Paslaugų teikėjai ir mokyklos siūlydami ir užsakydamos paslaugas turi vadovautis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais. VISA info paskelbta DUK ir paslaugos teikėjų, mokyklos koordinatorių paskyrose.

„Pilies lobio paieška“ (2-5 kl.)

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Kita
Skirta klasėms: 2-5
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Vilniaus dailės akademija, Panemunės pilis
panemunespilis@gmail.com
8 447 41729
Paslaugų teikėjo pastaba: Prieš vieną ar kelias dienas iki edukacinio užsiėmimo (pirmadieniais nedirbame!) reikia susisiekti su Panemunės pilies administracija tel.: 844741729
Aprašymas

Panemunės piliai – daugiau kaip 400 metų. Pasakojama, kad pilies šeimininkai dalį savo turtų paslėpė. Nežinia, ar kam nors pavyko juos rasti. Bet gal pasiseks jums! Kviečiame atvykti į Panemunės pilį ir pasinerti į paslaptingą lobio paiešką! Edukacijos "Pilies lobio paieška" metu mokiniams pristatoma Panemunės pilies istorija bei šiandiena. Mokiniai supažindinami su pilies lankomomis erdvėmis: atkurta istorine 18 a. virtuve bei jos ekspozicijomis- senovine virene, duonos kepykla su duonkepėmis krosnimis, maisto sandėliu, buvusiu tarnų valgomuoju, taip pat pristatomas buvęs kalėjimas-karceris. Veikla vyksta ne tik pilies viduje, bet ir parke, kur atkreipiamas dėmesys į išlikusius seniausius medžius bei kaskadinius tvenkinius. Vėliau aptariamas lobio paieškos būdas. Dalyviai suskirstomi į dvi komandas. Komandos lobio skrynios ieško pagal nuorodas. Gavusios po pirmą nuorodą, į aktyvią pilies lobio paiešką komandos leidžiasi skirtingais maršrutais. Nuorodose mokiniai randa ne tik eiliuotas užuominas, kur eiti toliau, bet ir klausimų bei užduočių, kurių teisingi atsakymai galiausiai leidžia atrakinti lobių skrynią. Edukacinio užsiėmimo metu naudojamasi pasakojimu - ekskursija, informaciniame terminale esančiomis fotografijomis, brėžiniais, virtualia medžiaga apie pilį, archeologiniais radiniais, ekspozicijos medžiaga, nuorodomis, kuriose pateiktos užduotys, ugdančios loginį mąstymą. Edukacinės veiklos dalyviai ne tik ras „pilies lobį", bet ir susipažins su Panemunės pilies bei šio krašto istorija, mokysis bendros, draugiškos veiklos komandoje be smurto ir patyčių, turės galimybę saviraiškai ir patirs atradimo džiaugsmą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti