Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Linkėjimai Mamai - šventinio atviruko kūrimas

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-5
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 40
Organizatorius
Angelo muziejus
angelomuziejus@gmail.com
+370 694 74249
Aprašymas

Tikslas - Supažindinti su Mamos dienos minėjimo prasme ir šios šventės tradicijomis bei ištakomis Lietuvoje, naudojantis pateiktais senųjų atvirukų pavyzdžiais, susikurti šventinį atviruką - sveikinimą Mamai. Uždaviniai: 1. Supažindinti moksleivius su Mamos dienos baltiškomis ištakomis, kurios atspindi deivės Žemynos pagerbimą. 2. Supažindinus moksleivius su skirtingais laikotarpiais, skirtingose kultūrose švenčiama Mamos diena, išvystyti diskusiją, kuri skatintų moksleivius kritiškai mąstyti, apdoroti gautą informaciją, palyginti ją su jau turimomis asmeninėmis žiniomis. 3. Parodyti moksleiviams animacinio filmo, analizuojančio vaiko ir mamos santykius, trumpą ištrauką, aptarti vaizduojamas problemas. 4. Pateikti senųjų atvirukų, skirtų Mamos dienai, pavyzdžius (multimedijos pagalba). 5. Įkvėptiems pateiktųjų senųjų atvirukų pavyzdžių ir pasinaudojant pateiktomis medžiagomis, susikurti savo atviruką - sveikinimą Mamai. Darbo metodai/ priemonės: Užsiėmimo metu naudojamas pateiktų senųjų atvirukų pavyzdžių apžvelgimo metodas, išvystomas dialogas su moksleiviais apibūdinant konkretų objektą. Uždaviniams įgyvendinti yra pasitelkiamos pateiktys, parodoma animacinio filmo ištrauka, o po jos moksleivius skatinama reikšti savo mintis ir pastebėjimus įsijungiant į diskusiją. Praktinės dalies metu moksleiviai susikuria atviruką.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti