DĖMESIO! Nuo š.m. vasario 1 d. 9 val. galite užsisakyti nuotolines kultūros paso paslaugas, vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas“.

Advento vainikas iš kankorėžių

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 5-10
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
MB "Pramogų skonis"
skonis@pramoguskonis.lt
+370 654 46399
Paslaugų teikėjo pastaba: Jeigu esate ne iš Vilniaus, prieš registruojantis edukacijai, labai prašome susisiekti nurodytais kontaktais. Šiuo metu edukacijos yra vedamos tik lietuvių kalba.
Aprašymas

Kviečiame į Advento vainiko gamybos dirtuvėles, kurios metu pasigaminsime ne tik gražiausius vainikus, bet ir sužinosime Advento laikotarpio reikšmę plačiąja prasme. Bibliniais laikais, regis, visi žinojo, kaip pasitikti TAI, kas ateina. Žinojo, tikėjo ir mokėjo laukti. Tarsi visa žmonijos istorija iki Kristaus buvo Adventas – laukimo metas. O kaip visa tai suprasti šiandien, technologijų ir skubėjimo amžiuje? Todėl edukacijos metu ir siekiama dalyviams suteikti žinių bei kultūrinės patirties, ką Advento laikotarpis turėtų reikšti mūsų šiuolaikiniam gyvenimui. Galime švęsti Kalėdas, kaip prisiminimą, kas įvyko prieš 2 tūkstančius metų. Arba galime švęsti atėjimą "kažko", kas keičia pasaulį čia ir dabar. Užsiėmimo metu sužinosite, kokių tipų būna Advento vainikai ir iš ko jie gaminami. Mokysimės paprasčiausio ir gražiausio vainiko pynimo būdo. Jaukioje aplinkoje ir ramybėje, su meile ir šiluma, skambant muzikos garsams, galėsite patys pasigaminti vainiką, kuris jus džiugins Advento laiku.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti