Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

ŽMOGAUS GYVYBĖS KULTŪRA. Gyvybės vystymasis iki gimimo, neplanuotas nėštumas, išeitys bei pasekmės

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 10 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 60
Organizatorius
VšĮ Krizinio nėštumo centras
gaile.kvietkute@gmail.com
+370 600 84000
Aprašymas

Edukacinė paskaita – diskusija tema: "ŽMOGAUS GYVYBĖS KULTŪRA. Gyvybės vystymasis iki gimimo, neplanuotas nėštumas, išeitys bei pasekmės". Užsiėmimo tikslas - ugdyti atsakingą ir pagarbų jaunimo požiūrį į tarpusavio bei lytinius santykius, šeimos kūrimą grįstą tarpusavio pagarba ir atsakomybėmis, ugdyti atsakingą požiūrį į tėvystę/motinystę bei šviesti jaunimą apie besąlygišką žmogaus gyvybės vertę nuo jo pradėjimo iki natūralios mirties, apie žmogaus vystymąsi iki gimimo, neplanuotą nėštumą, fizines bei psichologines pasekmes, pagalbą bei sprendimo būdus. Edukacinio užsiėmimo uždaviniai: 1. Suteikti žinių jaunimui apie žmogaus gyvybės vystymąsi iki gimimo ir tos gyvybės besąlyginę vertę. 2. Ugdyti atsakingą požiūrį į lytinius santykius ir natūralias jų pasekmes, skatinant prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. 3. Šviesti jaunimą apie lytiškai plintančias ligas, nėštumo planavimą, neplanuoto nėštumo sprendimus ir nėštumo nutraukimo pasekmes. 4. Ugdyti jaunimo supratimą apie ruošimosi kurti šeimą, pagarbos pradėtai gyvybei ir vienas kitam svarbą. 5. Ugdyti socialinę atsakomybę ir jautrumą kito žmogaus situacijai, mokantis suteikti pagalbą draugui susidūrusiam su neplanuoto nėštumo problema. Metodai/ priemonės: interaktyvi paskaita - diskusija, sudaryta iš teorinės, praktinės ir audiovizualinės medžiagos, moksleivius įtraukiant aktyviai dalyvauti diskusijoje apie gyvybę, įstatymus, psichologinius aspektus. Naudojama video medžiaga, embrionų, besivystančių moters gimdoje, muliažai, kitos priemonės. Trukmė: 1,5 val. (2 akademinės val.). Edukacinę paskaitą - diskusiją veda: du lektoriai, vyras ir moteris, kurie įdomiai ir įtraukiančiai pateikia informaciją iš vyro ir moters pozicijų. Yra trys lektorių komandos. Tęstinė nauda: Po paskaitos galima susitarti dėl anoniminių nemokamų konsultacijų su "Krizinio nėštumo centro" psichologais ir soc. darbuotojais. Teritorija: edukaciją galima užsisakyti į visas Lietuvos mokyklas.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti