DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Skaitymai ir įsegamų ženkliukų dirbtuvės

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Literatūra
Skirta klasėms: 1-8
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.kvb.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Kauno apskrities viešoji biblioteka
vaikai@kvb.lt
8 37 324225
Renginio adresai:
  • Kauno m. sav. Kaunas K. Donelaičio g. 8
Paslaugų teikėjo pastaba: Išvažiuojamieji renginiai gali būti tik Kauno mieste. Jeigu kalendoriuje nurodytas renginio laikas Jums nėra tinkamas, galite derinti telefonu arba el. paštu.
Aprašymas

Pagrindinis edukacinio užsiėmimo „Skaitymai ir įsegamų ženkliukų dirbtuvės“ tikslas – skaitymo procesą papildant kūrybine veikla leisti vaikams atrasti, kad literatūra (konkrečios knygos) gali veikti kaip jausmų (ir savęs) pažinimo priemonė. Užsiėmimą sudarys skaitymo, diskusijų ir kūrybinė dalys. Į skaitymo dalį įtraukiamos knygos vaikams apie jausmus bei emocijas, pasirenkamos atsižvelgiant į dalyvaujančiųjų amžių (klasę). (pvz.: T. Moroney „Kai jaučiuosi laimingas“, „Kai jaučiuosi piktas“, J. Moore-Mallinos „Konfliktų sprendimas“ „Mano jausmai. Ką jie reiškia?“, Ch. N. Pereira „Pasakyk, ką jauti“, O. Brenifier „Meilė ir draugystė“ ir kt.). Skaitydami pasirinktus kūrinius (ar ištraukas), kelsime klausimus: kas apskritai yra jausmai? kada ir kodėl jie kyla? ar gali būti blogų jausmų? kaip juos atpažinti ir ką su jais daryti? Siekiant parodyti, kad ne visada mūsų emocijas ir jausmus kiti supranta teisingai, gaminsime įsegamus ženkliukus sau ir savo draugui (kuriam draugui bus gaminamas ženkliukas, paaiškės burtų keliu). Gautus rezultatus (du ženkliukai kiekvienam vaikui) palyginsime ir aptarsime tam, kad pamatytume skirtumus, kaip mes matome save ir kaip mus mato bei supranta kiti.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti