DĖMESIO! Nuo š.m. vasario 1 d. galite užsisakyti nuotolines kultūros paso paslaugas, vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas“.

Mažieji programuotojai 2

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Kita
Skirta klasėms: 3-5
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 18 - 24
Organizatorius
Inesa Stasiulytė
inesamoda@gmail.com
+370 615 67636
Aprašymas

Edukacija susideda iš įvadinės, mokomosios ir praktinės dalies. - Įvadinėje dalyje bus rodoma vaizdinė medžiaga ir pristatomos vaikų programavimo galimybės. Ką vaikai gali sukurti kompiuterių ir programavimo dėka. Kadangi siekiame ilgalaikių rezultatų, norime, kad vaikai po mūsų edukacijos nesustotų programuoti ir kurti, todėl įvadinės dalies pabaigoje vaikai bus kviečiami prisijungti į mažūjų programuotojų elektroninę grupę, kurioje vaikai iš visos Lietuvos galės dalintis savo suprogramuotais projektais. - Mokomojoje dalyje vaikai bus mokomi Scratch programavimo kalbos pagrindų, kaip veikia blokai ir kokią paskirtį turi vienas ar kitas blokas ir kaip jie gali įtakoti judesius, veiksmus ar garsinius reiškinius programuojamame projekte. Ne tik edukatore pasakos, tačiau ir vizualiai Informacija bus perteikiama vaizdinėje medžiagoje, taip mokiniam bus lengviau suprasti ir įsisavinti Scratch programavimo principus. Praktinėjė dalyje vaikai bus suskirstyti komandomis po 4 arba 5 mokinius vienoje komandoje, priklausomai nuo dalyvaujanciu edukacijoje mokinių skaiciaus. Kiekvienai komandai bus skiriamas robotas ir planšetinis kompiuteris su įdiegta Scratch programa, kuri bus susieta Bluetooth ryšiu su Robotu. Kiekviena komanda gaus po Lietuvos istorinį labirintą, kurį turės išeiti langelis po langelio robotas, kurio žingsnius planšetiniame kompiuteryje programuos vaikai. Kiekvienas istorinis langelis atskleis musų Lietuvai nusipelniusias istorines asmenybes, datas ir Lietuvai svarbius istorinius įvykius. Tik išklausę langelyje iliustruoto istorinio įvykio pasakojimo vaikai galės judėti toliau ir programuoti roboto sekančius žingsnius besivaržant kuri komanda finišą pasieks pirma. Laimėjusiai komandai bus įteikiamas “perspektyviųjų mažūjų programuotojų diplomas”. Ir žinoma programos pabaigoje visiem vaikam bus iteikiamas mažūjų programuotojų sertifikatas, kad vaikai sėkmingai išklausė Scretch programavimo įvadą ir pakvietimas prisijungti prie elektroninės grupės.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti