Kaip vienas piešinys tampa šimtu estampų

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 1 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.ldm.lt/pdg
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Lietuvos dailes muziejaus Prano Domšaičio galerija
domsaitis.galerija@muziejus.ldm.lt
+370 616 16550
Paslaugų teikėjo pastaba: Jeigu kalendoriuje nerandate sau tinkamo laiko, susisiekite su mumis telefonu (8 46) 410 421, kad galėtume kartu susitarti dėl laiko edukaciniam užsiėmimui.
Aprašymas

Su adata raižyti metalo plokštę, piešti ant akmens, kurti baltą piešinį ant balto lapo... Grafikai, kaip tikri alchemikai, iš vieno piešinio gali sukurti šimtus atspaudų arba estampų. Užsiėmimo metu Prano Domšaičio galerijoje pabandysime įsigilinti, kaip grafikams tai pavyksta, kur slypi tiražuojamo meno kūrinio patrauklumas ir paslaptis. Liesdami dailininkų išraižytas linoleumo ar metalo plokštės, suprasime, kodėl viena grafikos rūšis vadinama giliaspaude, o kita – iškiliąja spauda. Lygindami išraižytas plokštes su atspaudais, mokėsime paaiškinti negatyvo ir pozityvo skirtumus. Ir patys išbandysime grafikų gudrybes – piešime angliukais, ant balto popieriaus lapo grafikos presu atspausime... baltą piešinį.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti