Dėmesio! Vadovaujantis Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos kultūros ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymu Nr. ĮV-1000/V-1055 „Dėl Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas), 59 punktu Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos iki gruodžio 20 dienos imtinai. Paslaugos, kurių statusas patvirtinta arba laukia patvirtinimo po gruodžio 20 d. bus sistemos atšauktos.

Sprendimų kūrimas ir priėmimas komandoje

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.km5.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 33
Organizatorius
Andrius Chomičius
kmpenki@gmail.com
+370 647 10820
Paslaugų teikėjo pastaba: SVARBU: Užsiėmimas vyksta aktų salėje! Dėl papildomų datų teiraukitės telefonu. Skambinti nuo 12 val. iki 17 val.
Aprašymas

Interaktyvus, patyriminio mokymo metodais paremtas edukacinis užsiėmimas yra skirtas geriau pažinti sprendimų kūrimo ir jų priėmimo procesą, bei mokytis jį valdyti.
Kviečiame patyrinėti kūrybos kaip problemų sprendimo apibrėžimą. Juk kūryba sutinkama ne tik mene, jos gausu moksle ir net versle. Tai kas mene vadinama kūriniu, moksle – atradimu/išradimu, o versle – nauju produktu ar paslauga. Tad verta lavinti gebėjimą kelti naujas idėjas, mąstyti savarankiškai, nestereotipiškai, greitai orientuotis sudėtingoje situacijoje, lengvai ir netipiškai spręsti problemas.
Dviejų teatrinių simuliacijų pagalba susipažinsime su kūrybiniu procesu ir jo etapais, bei vaidmenimis komandoje, jų funkcijomis; patirsime kuo skiriasi moderuojamas ir nemoderuojamas kūrybinis procesas; lavinsime gebėjimą reikšti mintis argumentuotai ir diskutuoti; mokysimės bendradarbiauti ir priimti sprendimus komandoje.
Renginys skirtas vyresnių klasių moksleiviams.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti