Paprasto skudučio nepaprastas pasakojimas

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-8
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Plačiau: kursenukultura.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 7 - 15
Organizatorius
Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centras
balgediminas@gmail.com
+370 643 40279
Paslaugų teikėjo pastaba: Pageidaujantiems dalyvauti renginiuose priimsime antradieniais-penktadieniais nuo 13 iki 17 val. nurodytoje vietoje. Dėl atvykimo derinti iš anksto nurodytais kontaktais. Iki susitikimų.
Aprašymas

Edukacinės programos „Paprastojo skudučio nepaprastas pasakojimas“ tikslas – sudominti ir populiarinti muzikavimą lietuvių liaudies pučiamuoju muzikos instrumentu – skudučiais, siekiant išsaugoti lietuvių liaudies etnokultūrą ir svarbiausia - muzikavimo džiaugsmą ir malonumą muzikuojant, bendraujant su kitais. Edukacijos dalyviai susipažins su seniausio lietuvių liaudies muzikos instrumento atsiradimo istorija, skudučiavimo ypatumais, skudučių derinimo būdais. Kiekvienas edukacijos dalyvis galės pasigaminti skudutį iš įvairių gamtinių medžiagų (bambuko, nendrės, plunksnos ir kt.), išmoks juo muzikuoti, patirs kolektyvinio muzikavimo ir saviraiškos džiaugsmus .

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginius galima rezervuoti vykstančius tik iki birželio 31 d.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti