Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Rūgščių ir šarmų įtaka sveikatai

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.giliukolab.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 30
Organizatorius
"Giliuko" laboratorija
giliukolab@gmail.com
+370 606 39186
Paslaugų teikėjo pastaba: Mažiausias pamokų skaičius - 2 pamokos vienoje mokykloje. Kiekviena edukacija derinama individualiai: data, pamokų pradžios laikas, tad prieš rezervuojant laiką, būtina susisiekti telefonu.
Aprašymas

Veiklos aprašymas: netinkamas maistas ar gyvenimo būdas padidina rūgščių kiekį organizme. Žmogaus organizmas visuomet privalo išlaikyti rūgščių-šarmų pusiausvyrą tam, kad vyktų normali medžiagų apykaita. Rūgštinančių ir šarminančių medžiagų žmogaus organizmas gauna su maistu ir gėrimais, be to, rūgštis gamina ir pats organizmas įvairių procesų metu, pavyzdžiui, aktyviai sportuojant. Edukacijos metu mokiniai sužinos apie rūgčių ir šarmų poveikį žmogaus organizmui. Sužinos, kaip derinti maisto produktus bei atlikę eksperimentus supras, kaip reaguoja rūgštinės ir šarminės medžiagos. Pažintinė dalis: teorinės dalies metu mokiniams bus parodyta vaizdinė medžiaga apie sveikos mitybos pagrindus ir sveiką gyvenseną. Mokslinė veikla: naudodamiesi Ph indikatorinėmis juostelėmis ištirs savo organizmo rūgštingumą. Pasigamins natūralų Ph indikatorių ir atliks įvairius bandymus su rūgštiniais ir šarminiais tirpalais ir medžiagomis. Kūrybinė veikla: pasigaminę natūralų Ph indikatorių, ant filtrinio popieriaus, pieš paveikslą su rūgštinėmis ir šarminėmis medžiagomis. Tikslas - susipažinti su sveikos gyvensenos pagrindais, padėti atsirinkti sveikus produktus. Rezultatas: mokiniai sužinos naudingos informacijos apie sveiką gyvenseną, mitybą ir atliks eksperimentus.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti