Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Ekskursija Nerašytos dvaro istorijos

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 7-12
Kaina mokiniui: 6.5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 22 - 40
Organizatorius
UAB "Pakruojo parkai"
renginiai@pilys-dvarai.lt
+370 618 12298
Renginio adresai:
  • Pakruojo r. sav. Pakruojis Parko g. 5
Paslaugų teikėjo pastaba: - Dėl edukacijos organizavimo kitomis datomis bei laikais, nei numatyta kalendoriuje, prašome susisiekti atskirai. - Registruojantis edukacijai prašome pažymėti, kelintos klasės mokiniai atvyks. >>> 1-6 KLASES Į EKSKURSIJAS KVIEČIAME PROGRAMOSE "DVARO PASLAPTYS IR BURTAI" BEI "ŠPYGA TAUKUOTA" <<<
Aprašymas

Kažkas kažkur lyg ir girdėta, lyg ir skaityta... Bet ar savomis akimis rūmų grožis regėtas? Ar Baronaitės lūpomis pasakojamos istorijos išklausytos? Kviečiame visus smalsuolius ir smalsuoles drauge su Baronaite leistis įdomiųjų Pakruojo dvaro istorijų keliais ir būti pakerėtais dvaro rūmų grožio bei prabangos. Atvykusius jus prie dvaro rūmų pasveikins pati Baronaitė ir pakvies į dvaro rūmus pabūti jos svečiais. Drauge su ja keliaudami iš salės į salę bei klausydamiesi jos pasakojimų pažinsite nepaprastą dvaro gyvenimą, jo valdovus, drauge atskleisite dar negirdėtas dvariškas paslaptis. Programa skirta supažindinti jaunuolius su didžiausio dvaro Lietuvoje istorija, jo raida, kultūra bei pajusti XIX-XX a. dvaro gyvenimą. Po programos kiekvienas dalyvis bus apdovanotas Jaunojo dvariškio liudijimu.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti