Priešistorė, dinozaurai ir aš (google karta)

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Kita
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.dino.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 35
Organizatorius
Radailių pramogos
dino@dino.lt
+370 685 11764
Renginio adresai:
  • Klaipėdos r. sav. Radailiai Pušyno g. 9
Paslaugų teikėjo pastaba: Jeigu vaikai neturi mobiliųjų su internetu, mes reikiama įranga aprūpiname. Taip pat jeigu nerandate tinkamo Jums laiko edukacijai, skambinkite tiesiogiai tel.: +370 685 11764 arba rašykite dino@dino.lt
Aprašymas

Edukacija "Priešistorė, dinozaurai ir aš ("goole" karta) supažindins jaunimą pasitelkiant šiuolaikines technologijas su priešistore. Tai archeologinis patyrimas pasitelkiant jaunimo ydą - mobilųjį telefoną. Edukacijos metu pasitelkiant vaizdines priemones, vaikai supažindinami su Mezazojaus era, kurios metu ir gyveno dinozaurai. Mezazojus dalinamas į tris periodus, kurių metu keitėsi ne tik žemės paviršius, bet atsirado ir naujų dinozaurų rūšių, kai kurios išnyko, kitos prisitaikė prie atmosferos pokyčių ir išliko iki dabar. Tad vaikams pateikiama ne tik sausa istorija apie pasaulio formavimą ir tuo metu egzistavusius gyvius, bet ir įdomūs faktai, kurie suteikia vaikams pažinimo džiaugsmą, sąmoningumą ir kūrybingumą. Faktai pateikiami vaikų kalba, kaip pavyzdžiui – dinozaurų dantys galėjo iškristi net 15 000 kartų ir vėl ataugti arba kad rijo akmenis, norėdami suvirškinti maistą skrandyje. Orientacinėse varžybose vaikai išskirstomi į komandas, duodami mobilieji telefonai su užuomenomis, ir turi per tam tikrą laiką naudojantis GPS bei išmaniojo programėle rasti visus kodus, taip supažindinant su dinozaurais, jų egzistavimu bei kokie jie buvo, kuo skyrėsi. Darbas reikalauja kruopštumo, atsakomybės ir kūrybos. Taip pat užsiėmimo metu pastebimas nuostabus mokinių betarpiškas padėjimas savo draugams – kam nesiseka, padėti, ar kartu pasiekti norimą rezultatą. Didžiausia paskata – radus visas užuomenas, gauti apdovanojimą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti