Atnaujintas Kultūros paso paslaugų teikimas. Paslaugų teikėjai ir mokyklos siūlydami ir užsakydamos paslaugas turi vadovautis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais. VISA info paskelbta DUK ir paslaugos teikėjų, mokyklos koordinatorių paskyrose.

Tapiserijos mozaika Lietuva - mano veidas

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kita
Skirta klasėms: 3-12
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 100 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 8 - 18
Organizatorius
Kauno kultūros centras
a.vitkuniene@kaunokulturoscentras.lt
+370 612 15828
Renginio adresai:
  • Kauno m. sav. Kaunas Vytauto pr. 79
Aprašymas

Kūrybinių dirbtuvių metu dalyviai susipažįsta su tapiserijų (iš pranc. tapisserie – rankų darbo austinis sieninis kilimas) audimo būdu ant mažų rėmelių ir su projekto idėja – kurti savo mažą tapiseriją, kuri taps vieno didelio kūrinio „Lietuva – mano veidas“ dalimi. Su vadovo pagalba dalyviai audžia 8 x 8 cm. dydžio audinukus, kur „sudeda“ savo mintis apie Lietuvą ir savo santykio su ja jausmus, išreikštus per spalvą. Prisimena, kokios spalvos vadinamos artimomis. Proceso metu keliamas klausimas: be ko aš Lietuvos neįsivaizduoju, kas man čia svarbiausia – kas – koks simbolis, objektas, žmogus... – galėtų būti pavaizduota didžiojoje mozaikoje, kurios dalimi taps mano maža tapiserija? Atsakymai fiksuojami anketose. Dalyvių darbeliai lieka Kauno kultūros centre. 2020 m. iš jų – visų minčių ir jausmų Lietuvai – bus pradėtas kurti vienas didelis kūrinys, kurio eksponavimas ir pristatymas bus organizuojamas Kauno kultūros centre ir kitose Lietuvos vietose. Kiekvienas, nuaudęs savo dalelę didžiajam kūriniui, galės ją atrasti tapiserijos mozaikos piešinyje.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti