Atnaujintas Kultūros paso paslaugų teikimas. Paslaugų teikėjai ir mokyklos siūlydami ir užsakydamos paslaugas turi vadovautis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais. VISA info paskelbta DUK ir paslaugos teikėjų, mokyklos koordinatorių paskyrose.

Spektaklis Baubukas

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 100
Organizatorius
"Bravo teatras"
vadyba@bravoteatras.lt
+370 685 61762
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėl spektaklio datos ir laiko galima derintis telefonu +370 685 61762. Jei mokinių skaičius mokykloje didesnis, galima parodyti kelis spektaklius.
Aprašymas

Linksmas ir pilnas netikėtų nuotykių spektaklis apie tai, kad mes esame atsakingi už gamtą ir aplinką, kuri mus supa. Apie tai, kad iš mūsų pykčių ir nesutarimų gimsta tos naikinamosios jėgos ir padarytą žalą ne taip lengva ištaisyti. Visa tai pasakojama per dviejų mergaičių istoriją, kurioms susipykus atsiranda BAUBUKAS. Ką jos patiria ir ką supranta, kovodamos su baubuku, sužinosite pažiūrėję spektaklį.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti