Kultūros ministerija, bendradarbiaudama su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kviečia kultūros ir meno įstaigas, menininkus ir kultūros edukatorius teikti paraiškas kultūros paso paslaugų, skirtų visų klasių mokiniams, atrankai. Paraiškų teikimo terminas 2020 06 15 – 2020 06 29 (iki 18:00 val.). Paslaugų teikėjai, kurie jau yra paraiškas teikę, naujas paraiškas turi teikti tik per savo paskyras.

Kultūra + pilietiškumas = aktyvus jaunimas

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Kita
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.miliexplo.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 35
Organizatorius
Milisenta Misevičiūtė
milisentam@gmail.com
+370 650 13615
Paslaugų teikėjo pastaba: Susitikimo vieta: prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (A. Vivulskio g. 11). Pabaigos vieta: prie Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (Didžioji g. 8).
Aprašymas

Jaunimo organizacija, jaunimo mainai, jaunimo centras, savanorystė – tai tūkstančiai galimybių kiekvienam jaunam žmogui! Patirtis, nauji draugai, nepažintos vietos, įdomus laisvalaikis, iššūkiai, savirealizacija ir kt. Nežinai nuo ko pradėti? Ateik kultūringai susipažinti su jaunimo politikos veikėjais ir jų darbo vaisiais. Senamiestyje, Naujamiestyje, centre ir Šnipiškėse kasdien Lietuvos ir Vilniaus jaunimo labui pluša jaunimo politikos entuziastai. Ekskursijos metu ne tik aptarsime svarbiausias jų veiklos sritis, taip pat sužinosime kodėl trumpiniai LiJOT, JTBA, JRD, JRK yra naudingi kiekvienam jaunam žmogui norinčiam įdomaus ir prasmingo gyvenimo su realiais žmonėmis. Kalbėjimo stilius ir informacijos išsamumas priklauso nuo ekskursijos dalyvių amžiaus ir patirties jaunimo politikoje.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginius galima rezervuoti vykstančius tik iki birželio 31 d.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti