Mano angelas sargas

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 40
Organizatorius
Angelo muziejus
angelomuziejus@gmail.com
+370 694 74249
Paslaugų teikėjo pastaba: Gerbiami mokytojai, registruojant klases išvažiuojamosioms edukacijoms, pasirinkite bent 1 užsiėmimą (Šiaulių mieste), bent 2 užsiėmimus (Šiaulių regione) ir 3 ar daugiau užsiėmimų bet kuriame Lietuvos regione. Užsiėmimai vedami kiekvienai klasei atskirai.
Aprašymas

Tikslas – supažindinti su liaudies meno atstovų ir profesionalių menininkų kūrybos angelais, esančiais muziejaus ekspozicijoje, įkvėptiems menininkų kūrybos, lavinant kūrybinį mąstymą susikurti savo angelą. Uždaviniai: 1. Pristatyti mokiniams muziejuje esančius liaudies meno kūrėjų sakraliosios tematikos darbus išryškinant žymiausius Šiaulių regiono ir Lietuvos kūrėjus. 2. Pristatyti mokiniams muziejuje esančius profesionaliųjų menininkų kurtus angelus, akcentuojant žymiausius kūrėjus. 3. Supažindinus mokinius su skirtingomis angelų išraiškomis vaizduojamojoje tradicinėje ir moderniojoje dailėje, skirtingose kultūrose, religijose, išvystyti diskusiją, kuri skatintų mokinius kritiškai mąstyti, apdoroti gautą informaciją, palyginti ją su jau turimomis asmeninėmis žiniomis. 4. Užsiėmimo praktinės dalies metu, naudojant pateiktas medžiagas, susikurti savo angelą. Darbo metodai ir priemonės: Užsiėmimo metu naudojamas ekspozicijos apžvelgimo metodas, išvystomas dialogas su mokiniais apibūdinant konkretų objektą, skatinama reikšti savo mintis ir pastebėjimus įsijungiant į diskusiją. Uždaviniams įgyvendinti yra pasitelkiamos pateiktys. Mokiniams dalį eksponatų leidžiama paimti į rankas, liesti. Praktinės dalies metu, laikantis lietuvių tautodailės tradicijų, naudojamos natūralios medžiagos – medis, oda, drobė. Numatoma veikla: Teorinės dalies metu pristatysime muziejuje esančią angelų kolekciją, supažindinsime su angelo sargo reikšme įvairiose religijose, vaizduojamojoje dailėje. Vaikai galės ne tik apžiūrėti, bet ir rankose palaikyti labiausiai patikusius ekspozicijos angelus. Praktinės dalies metu kiekvienas dalyvis, pasinaudodamas įgytomis žiniomis ir pateiktomis priemonėmis, pasigamins unikalų kūrinį – savo angelą sargą. Siektini rezultatai: Mokiniai edukacinio užsiėmimo metu geriau suvoks praeities kultūrinį palikimo unikalumą ir svarbą šiomis dienomis. Suvoks tradicinio liaudies meno stiliaus ir šiuolaikinio meno kūrinių savitumus.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti