Kultūros ministerija, bendradarbiaudama su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, kviečia kultūros ir meno įstaigas, menininkus ir kultūros edukatorius teikti paraiškas kultūros paso paslaugų, skirtų visų klasių mokiniams, atrankai. Paraiškų teikimo terminas 2020 06 15 – 2020 06 29 (iki 18:00 val.). Paslaugų teikėjai, kurie jau yra paraiškas teikę, naujas paraiškas turi teikti tik per savo paskyras.

Edukacinis spektaklis Tigro pusryčiai

Renginio informacija
Kategorijos: Lėlių teatras
Skirta klasėms: 1-2
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 50
Organizatorius
Ridikėlių mokyklėlė
ridikeliu@gmail.com
+370 601 69454
Paslaugų teikėjo pastaba: Dėl spektaklio datos ir laiko galima derintis telefonu +37060169454. Kadangi vyksta diskusija, mokinių skaičius apribotas iki 50, bet tą pačią dieną galima parodyti kelis spektaklius.
Aprašymas

„Tigro pusryčiai“ – žaismingas ir interaktyvus dviejų dalių edukacinis spektaklis vaikams (3-10 m.). Pirmoji spektaklio dalis – lėlių vaidinimas pagal A. A. Milne kūrinio „Pūkuotynėje“ II skyrių, kuriame Tigras ateina į girią ir pusryčiauja. Tigras teigia, kad mėgsta viską, bet ką tik siūlo - jam netinka, girios valgiai nepatinka... Negi Tigras liks be pusryčių? O gal vaikai padės aktoriams ir lėlėms išsiaiškinti, ką Tigrai valgo? Antroji dalis – edukacija diskusijos forma apie tinkamus pačių vaikų mitybos įpročius: pusryčius, pietus, vakarienę, užkandžius, gėrimus. Ką jie mėgsta, ko nemėgsta, ar skiriasi arbata darželyje/mokykloje ir namuose, kuo užkandžiauja žiūrėdami filmukus, ką mamos skubėdamos gamina vakarienei, nuo ko skauda pilvukus. Kalbama ir apie tai, kaip svarbu išsiaiškinti produktų sudėtį. Edukacijai pasiruošta remiantis Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos rekomendacijomis bei konsultuojantis su vaikų mitybos specialistais. Programos trukmė 45 min. Spektaklį kūrė savo srities profesionalai: vaidina Kauno Valstybinio lėlių teatro aktoriai, VšĮ „Ridikėlių mokyklėlės“ įkūrėjai Indrė Endriukaitė ir Remigijus Endriukaitis, lėles bei dekoracijas gamino tapytoja Dainora Ramanauskienė, muziką kūrė muzikantas ir pedagogas Artūras Sinkevičius.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginius galima rezervuoti vykstančius tik iki birželio 31 d.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti