Nepriklausomybės priklausomybės

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 7-12
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 60
Organizatorius
VšĮ "Pamėginčius"
edita@pamegincius.lt
+370 656 19583
Paslaugų teikėjo pastaba: Atvykstame į Jūsų mokyklą. Svarbu: dėl gydytojos užimtumo, turime ribotą skaičių edukacijų, prioritetą teikiame mokykloms, organizuojančioms ne mažiau 4 edukacijų vienoje mokykloje (minimalus vaikų skaičius - 100). Susisiekite telefonu ir suderinsime laiką: 8 656 19583
Aprašymas

Nuo to laiko, kai Lietuva atgavo nepriklausomybę pasikeitė begalės dalykų, tarp jų ir priklausomybę sukeliančios medžiagos, su priklausomybėmis kovojančių scenos dievaičių ir kultūros žvaigždžių karta. Šiandieninėje visuomenėje, kai nuolat girdimos dviprasmiškos diskusijos apie tai, gerai ar blogai yra rūkyti „žolę“, šventės be alkoholio net nebelaikomos šventėmis , o elektroninės cigaretės laikomos panacėja, išnaikinsiančia rūkymą, jaunam žmogui belieka ieškoti savos tiesos. Deja, dažnai, ta tiesa būna paremta žiniasklaidos mitais ar „sėkmingomis“ bendraamžių patirtimis. Tokiame kontekste tampa būtina ugdyti kultūrinį sąmoningumą, priklausomybes bei psichoaktyvių medžiagų vartojimo sukeliamas problemas pristatant ne tik kaip galimą sveikatos problemą, bet kartu ir kaip kultūrinį bei socialinį reiškinį, skatinti formuoti blaivaus gyvenimo nuostatas. Todėl kviečiame mokinius į interaktyvias edukacijas „Nepriklausomybės priklausomybės“, kuriose mokiniai ne tik sužinos pačią naujausią medicininę informaciją apie priklausomybes, bet diskusijų metu sužinos su kokiomis problemomis susiduria Lietuvos ir pasaulio įžymybės bei bandys atpažinti įvairias situacijas iš kasdienybės, bei rasti joms tinkamus sprendimus. Edukacijos metu vaikai taip pat galės pasimatuoti „girtumo akinius“, iškreipiančius vaizdą taip, kad juntama apsvaigimo būsena, bei tokioje būsenoje atlikti paprastas koordinacines užduotis ir patirti nemalonias apsvaigimo pasekmes. Edukaciją veda daugiau kaip 10 metų su priklausomybėmis dirbanti klinikinės toksikologijos gydytoja Laima Gruzdytė, kuri nuolat tobulinasi Lietuvoje bei užsienyje rengiamuose seminaruose, mokslinėse konferencijose, kvalifikacijos kėlimo kursuose aktualiais apsinuodijimų, ekstrakorporinės detoksikacijos, intensyvios terapijos, priklausomybių gydymo klausimais, dalyvauja Šiaurės ir Baltijos šalių apsinuodijimų centrų asociacijos konferencijose.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti