Tatuiruočių magija

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
VšĮ "Pamėginčius"
edita@pamegincius.lt
+370 656 19583
Paslaugų teikėjo pastaba: Atvykstame į Jūsų mokyklą. Jei pasiūlyta data kalendoriuje nėra tinkama, susisiekite telefonu ir suderinsime laiką: 865619583. Svarbu: jei išvykstame į kitus miestus, už Vilniaus ribų, pageidautume ne mažiau 4 edukacijų vienoje mokykloje (minimalus vaikų skaičius - 100).
Aprašymas

Tatuiruočių menas – paslaptinga, magiška, sudėtinga ir kartu viliojanti pažinti kultūrinių simbolių sistema. Prieš daugelį tūkstančių metų ji atspindėjo žmogaus priklausymą tam tikrai visuomeninei grupei, kuri pasižymi savitomis tradicijomis, tikėjimu ir kilme. Daugelyje pasaulio kultūrų tatuiruotės yra neištrinama žmogaus, jo vidinio pasaulio ar jo kultūros konteksto, kuriame jis užaugo ar gyveno, išraiška, leidžianti geriau indentifikuoti jo pasaulėžiūrą. Tatuiruotės – tai lyg gyva žmogaus istorija, vizitinė kortelė šiandieniniame daugiakultūriniame pasaulyje. Parengta edukacinė programa „Tatuiruočių magija" leis jauniems žmonėms plačiau ir giliau pažvelgtį į šį unikalų pasaulio tautų paveldą. Įvairūs ugdymo metodai, tokie kaip, diskusija, individualus darbas, darbas grupėse, „minčių lietus", padės atrasti save, suprasti ženklų pasaulio magiją: 1) per simbolių, piešinių autentiškumą pažinti kitų tautų kultūras; 2) padės prisiminti savo kultūrinį paveldą, garsėjantį autentiškais raštais; 3) padės ugdyti toleranciją ir pakantumą kitokiam pasaulio supratimui; 4) gilinantis į įvairių piešinių ir simbolių reikšmes, skatins mokinių geresnį savęs pažinimą; 5) padės realizuoti idėjas per piešimą augaliniais dažais ant kūno. Edukacijas veda ilgus metus mokykloje dirbanti dailės ir kompozicijos pagrindų profesijos mokytoja-metodininkė Daiva Stankevičienė. Programos pristatymas bus įvairiapusiškai įdomus, nes kelerius metus tatuiruočių menu susižavėjusi ir įvairiuose renginiuose jas piešianti, mokymus vedanti meninkė, nuolat ieško naujų ir įdomių būdų teorines žinias žaismingai pritaikyti praktikoje. Programos idėja- skatinti jaunus žmones gilintis į savo ir kitų tautų tradicijas, būti tolerantiška ir kritiškai mąstančia asmenybe, o populiarėjantys trumpalaikiai ir ilgalaikiai piešinai ant kūno taptų tik įrankiu idėjai įgyvendinti.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti