Kultūros paso sistema veikia, mokyklos gali vykdyti užsakymus

Pasaulio tautų muzika

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika,Etninė kultūra
Skirta klasėms: 5-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.polifonija.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 80 - 250
Organizatorius
Koncertinė įstaiga Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“
julija@polifonija.lt
+370 651 40645
Paslaugų teikėjo pastaba: Būtina atsižvelgti į tai, kad Jūsų erdvė talpintų 40 choro artistų ir keletą instrumentalistų. Didelis privalumas, jei turite savo instrumentą (fortepijoną, pianiną, klavinovą), galimybę renginį įgarsinti, turite choro laiptus (suoliukus).
Aprašymas

Valstybinis choras "Polifonija" yra paruošęs edukacinę programą "Pasaulio tautų muzika", skirtą 5-12 klasių moksleiviams. Tai spalvinga ir nuotaikinga kelionė aplink Žemės rutulį. Renginio metu bus ne tik atliekami įvairių pasaulio kraštų: Europos, Azijos, Afrikos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, Australijos choriniai kūriniai, bet ir papasakota apie tiems kraštams būdingus muzikos bruožus, ypatybes ir jų reikšmę tenykščiai kultūrai. Koncerte klausytojai susipažinti su lietuviams tolimų ir egzotiškų šalių chorine kultūra, kuri remiasi tų šalių folkloru. Žinoma, nepamiršti ir savojo krašto chorinės muzikos lobynai. Edukacijos metu mokiniai, kartu su atlikėjais, muš ritmus, atitinkančius konkretaus kontinento muziką, pritars pažįstamai melodijai savo balsais. Atlikėjai: Šiaulių valstybinis kamerinis choras ,,Polifonija" ir profesionalūs instrumentalistai bei solistai, pritarsiantys mušamaisiais, klavišiniais ir kitais instrumentais (pradedant fortepijonu ir baigiant dambreliu bei lietaus lazda).

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti