Edukacinė pažintinė programa „Interaktyvus muzikos, dailės ir šokio menas mieste smalsiems vaikams“

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 120 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 65
Organizatorius
Educatus
smalsu@curiocity.lt
+370 688 33202
Paslaugų teikėjo pastaba: Vaikai lankosi avėdami neslidžią, švarią avalynę arba švarias kojines. Apsilankymui galioja „CurioCity“ taisyklės. Su jomis susipažinti galite goo.gl/Tjbe1m. Atsivežti užpildytus sutikimus su šiomis taisyklėmis. 20 vaikų grupę lydi bent vienas pedagogas, 40 vaikų grupę bent 2, >60 vaikų – bent trys.
Aprašymas

Edukacinė programa sudaryta iš trijų dalių: I dalis – pažintis su muzikos menu; II dalis – pažintis su piešimo menu; III dalis – pažintis su šokio menu. I edukacinės programos dalyje mokinius supažindinsime su muzikos menu, instrumentų istorija, leisime eksperimentuoti su ritmu ir garsais, pasinaudojant skirtingų rūšių būgnais, varpeliais, metalofonu, ksilofonu, gitara ir kitais muzikos instrumentais. Mokiniai taip pat susipažins su radijo įrašų studijos veikimo principais, turės galimybę įrašyti radijo laidą, dainą, perskaityti žinias ar įgarsinti reklaminį pranešimą. II edukacinės programos dalyje mokiniai susipažins su piešimo menu, jo priemonėmis ir turės galimybę praktiškai išbandyti įgytas teorines žinias. Pasinaudojant interaktyviais stendais, mokiniai susipažins su spalvų maišymu, sužinos, kokios yra pagrindinės, antrinės ir tretinės spalvos, kurios spalvos yra šiltos, o kurios šaltos, kaip jas derinti tarpusavyje, turės galimybę praktiškai išbandyti skirtingas piešimo technikas, sukurti savo šedevrus ant specialių piešimo sienų, šviesų stalo. III edukacinės programos dalyje mokiniai susirinks amfiteatre. Ten susipažinsime su skirtingais muzikos žanrais (klasikine ir liaudies muzika, bliuzu, džiazu, roku ir kt.), mokysimės šokti įvairius šokius, nuo liaudies iki hiphopo. Tikime, kad pristatytos žaidybinės, edukacinės ir meninės veiklos, įdomiausi faktai ne tik padės ugdyti kultūrinį sąmoningumą, bet ir kartu atrasime naudingos informacijos apie skirtingas meno sritis, įvairias kūrybines profesines veiklas, suprasime kultūros vertę.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti