Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Ekskursija Dvaro paslaptys ir burtai

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 1-3
Kaina mokiniui: 6.5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 22 - 40
Organizatorius
UAB "Pakruojo parkai"
renginiai@pilys-dvarai.lt
+370 618 12298
Renginio adresai:
  • Pakruojo r. sav. Pakruojis Parko g. 5
Paslaugų teikėjo pastaba: - Dėl edukacijos organizavimo kitomis datomis bei laikais, nei numatyta kalendoriuje, prašome susisiekti atskirai. - Registruojantis edukacijai prašome pažymėti, kelintos klasės mokiniai atvyks. >>> 3-12 KLASES Į EKSKURSIJAS KVIEČIAME PROGRAMOSE "NERAŠYTOS DVARO ISTORIJOS" BEI "ŠPYGA TAUKUOTA" <<<
Aprašymas

Atvykusius į dvaro valdas Jus pasitiks mistiškoji dvaro Žiniuonė. Pirmiausia keliausite drauge su ja ir iš slaptos ir magija dvelkiančios vietos paimsite stebuklingą, burtams skirtą žvakę. Tik po to, kai ištars stebuklingą senovinį žodį, Žiniuonė atvers Jums dvaro valdas, supažindins su neįprastais šiandienai laisvalaikio pomėgiais ir atskleis intriguojančias dvariškių paslaptis. Vėliau, besigrožint didingais centriniais rūmais, paslaptingoji dvaro ponia papasakos, kodėl Baronas be jos pritarimo ir palaiminimo nepriimdavo nei vieno svarbaus sprendimo, o Baronienei kone kasdien maga buvo sužinoti, ką slepia rytdiena. Apimti magiškos nuotaikos galėsite ir patys pabandyti nuspėti, kas jūsų laukia ateityje - išsiburti. Be to, kiekvienas pasidarysite laimės ir sėkmės amuletus. Po programos kiekvienas dalyvis bus apdovanotas Jaunojo dvariškio liudijimu.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti