Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Ekskursija Dvariškas gyvenimas - špyga taukuota

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 3-6
Kaina mokiniui: 6.5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 22 - 40
Organizatorius
UAB "Pakruojo parkai"
renginiai@pilys-dvarai.lt
+370 618 12298
Renginio adresai:
  • Pakruojo r. sav. Pakruojis Parko g. 5
Paslaugų teikėjo pastaba: - Dėl edukacijos organizavimo kitomis datomis bei laikais, nei numatyta kalendoriuje, prašome susisiekti atskirai. - Registruojantis edukacijai prašome pažymėti, kelintos klasės mokiniai atvyks. >>> 3-12 KLASES KVIEČIAME Į EKSKURSIJAS "NERAŠYTOS DVARO ISTORIJOS" BEI "DVARO PASLAPTYS IR BURTAI" <<<
Aprašymas

Programa skirta supažindinti jaunuolius su didžiausio dvaro Lietuvoje istorija, jo raida, kultūra bei pajusti XIX-XX a. dvaro gyvenimą. Taip pat susipažinti su napamirštamu „svieto lygintoju" Tadu Blinda, palikusiu itin gilų pėdsaką ne tik Pakruojo dvaro, bet ir visos Lietuvos istorijoje. Prie centrinių dvaro rūmų Jus pasitiks pats Tadas Blinda. Jis papasakos įdomiausias dvaro istorijas, legendas, atskleis šviesiąsias ir tamsiąsias „razbainiko" gyvenimo puses. Aprodys dvaro teritoriją, nuves į vienintelį Lietuvoje Baudžiavos laikų bausmių muziejų, kuris atskleis, kaip buvo baudžiami nusikalteliai. Galiausiai Tadas Blinda palydės į ypač jo mėgstamą dvaro ūkį ir žirgyną. Pačius drąsiausius užsodins ant žirgų ir pajodins su vėjeliu. Po programos kiekvienas dalyvis bus apdovanotas Jaunojo dvariškio liudijimu.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti