Skambantys vaizdai

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika,Performansas (tarpdisciplininis menas)
Skirta klasėms: 5-12
Kaina mokiniui: 9 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.manonata.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 50
Organizatorius
Mano nata
info@manonata.lt
+370 610 06936
Paslaugų teikėjo pastaba: Ši paslauga integruoja dailės ir muzikos dalykų veiklas. Būtų gerai, kad jai skirta vieta būtų pakankamai erdvi, pritaikyta mokinių darbui grupėse. Tikslų užsiėmimo laiką prašome derinti susisiekus su organizatoriais.
Aprašymas

Ar žinojote, kad šiuolaikinio muzikos kūrinio partitūra gali atrodyti kaip dailininko drobė ar architekto brėžinys? Taip, tai – grafinės muzikos partitūros. Kviečiame daugiau sužinoti apie šiuolaikinę muziką ir pabūti ne tik grafinės muzikos kompozitoriais, bet ir išgirsti, kaip skamba jūsų sukurti vaizdai. Užsiėmimą ves jaunosios kartos kompozitorė Juta Pranulytė, kurianti muziką teatrui, kūryboje bendradarbiaujanti su džiazo muzikantais ir vizualiosios srities menininkais. Kompozitorė trumpai papasakos apie šiuolaikinės muzikos komponavimo principus, grafinę muziką, paaiškins, kaip ji kuriama ir konsultuos mokinius grafinių partitūrų kūrimo procese bei moderuos vertinamąją diskusiją. Mokinių kūrinius atliks saksofonininkas Simonas Šipavičius, pripažintas džiazo bei alternatyviosios muzikos atlikėjas, grupių „Sheep Got Waxed“,„Cinamono“, „Baroque Contempo“ ir „Lithuanian JJazz Ensemble“ narys, aktyviai bendradarbiaujantis su akademinės ir populiariosios muzikos kūrėjais.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti