Kultūros paso sistema veikia, mokyklos gali vykdyti užsakymus

Senoji knygrišystė. Suvenyrinių knygelių gamyba

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kultūros paveldas
Skirta klasėms: 4-7
Kaina mokiniui: 10 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Vilniaus dailiųjų amatų asociacija
vdaa.dirbtuves@gmail.com
8 5 2125169
Paslaugų teikėjo pastaba: Tai yra išvažiuojamoji edukacija. Tiksli edukacijos valanda turi būti suderinta su meistru (Rimas Supranavičius +370 614 45058). Atstumas: 120 km aplink Vilnių (Vilniaus, Kauno, Alytaus, Utenos apskritys). Jei atstumas didesnis, važiuojama užsakius ne mažiau kaip dvi edukacijas.
Aprašymas

Edukacijos metu supažindinama su knygrišystės amato raida, įrankiais, medžiagomis, jų ypatybėmis. Trumpai pasakojama apie Renesanso/Žygimanto Augusto laikų ir kitų laikotarpių knygrišystės amatą bei knygas. Mokoma kūrybinės knygrišystės pagrindų, naudojant senąsias istorines technologijas. Užsiėmimo metu pasiruošite lanką iš popieriaus ir prisiūsite jį prie augalinio išdirbimo odos viršelio, viršelį galėsite dekoruoti antspaudais, atkurtais pagal Žygimanto Augusto bibliotekos knygų viršelių ornamentus, arba kitais laikotarpiui būdingais raštais, įspaudais, simboliais.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti