Kvapios žvakės gamyba

Renginio informacija
Kategorijos: Dizainas,Kita
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.siluteinfo.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 5 - 15
Organizatorius
Šilutės turizmo informacijos centro filialas Švėkšnos tradicinių amatų centras
amatai@siluteinfo.lt
8 441 68035
Paslaugų teikėjo pastaba: Edukacijos vykdomos nuo 8:00 - 13:00 val. Prašome, komentaruose nurodyti Jums patogų edukacijos laiką.
Aprašymas

Žvakių liejimo metu mokiniai ne tik patys lies vašką, bet ir sužinos apie lietuvių tradicijas liejant vašką, išgirs lietuvių ir baltų mitologines sakmes apie bites ir bičiulystę, kaip ir iš kur atsiranda vaškas, kuo yra svarbios bitės ir kokią naudą jos suteikia mūsų kasdieniniame gyvenime. Edukacijos metu mokiniams bus pasakojama apie žvakių liejimo tradicijas Lietuvoje, apžvelgiami kiekvienam Lietuvos regionui būdingi vaško liejimo ir lipdymo būdai, simbolių reikšmės, kurios taip pat buvo neatsiejamos lietuvių liaudies buityje. Aptariamos vaško panaudojimo galimybės. Liedami žvakes panaudojant įvairius šiuolaikiškus ir autentiškus simbolius mokiniai ugdys kūrybiškumą, liedami spalvas sužinos jų reikšmę, aktyviai dalyvaus bendradarbiaudami su kitais mokiniais. Išlieję žvakes aptars įsisavintas žinias, apžvelgs darbelius, diskutuos.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti