DĖMESIO! Nuo š.m. vasario 1 d. galite užsisakyti nuotolines kultūros paso paslaugas, vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas“.

Trijų paršiukų kelionė laiko mašina

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
VšĮ „Pamėginčius“
edita@pamegincius.lt
+370 656 19583
Paslaugų teikėjo pastaba: Jei pasiūlyta data kalendoriuje nėra tinkama, susisiekite telefonu ir suderinsime laiką: 8 656 19 583. Svarbu: atvykstame į jūsų mokyklą, minimali rezervacija - 3 klasės (60 vaikų). Už Vilniaus ribų, pageidautume ne mažiau 4 edukacijų vienoje mokykloje (minimalus vaikų skaičius - 100).
Aprašymas

Visų puikiai pažįstami pasakos herojai trys paršiukai pasakoja apie savo neįtikėtiną kelionę laiko mašina, kuri nukelia mus ir į pasaulio sukūrimo pradžią, ir į Egipto civilizacijos laikus, į didžiojo badmečio ir į šių laikų pertekliaus karalystę. Statydami namelius iš skirtingų medžiagų pamatysime, kaipgi kuriame savąjį organizmą? Žaisdami atrasime, kodėl vieną maistą vadiname šiaudiniu; kas nutinka su gerais, tačiau bet kaip valgomais maisto produktais; ir kaipgi išmokti taisyklingai subalansuoti mums reikalingas maisto medžiagas? Visi kartu statysime sveikos mitybos piramidę, atrasdami, kad kiekvienas produktas turi ne tik savo vietą, bet ir savo vertę. Kaip teisingai susikrauti priešpiečių dėžutę ir kaip derinti skanėstus? Kas nuo šiol diktuos naują madą mūsų mokyklos valgykloje? Ir dar daugybė kitų iššūkių laukia visų paršiukų mylėtojų, tačiau kaipgi be vaišių? Edukacijos pabaigoje visų lauks siurprizas: dar niekada neragautas delikatesas!
Edukacija „Trijų paršiukų kelionė laiko mašina" skiriama kasdieninio maisto kultūrai pažinti ir taisyklingiems mitybos įpročiams formuoti. Per asmeninę patirtį: sprendžiant užduotis, vaidinant, uostant, ragaujant bei parsinešant dienos ar net savaitės sveikuolio meniu, vaikai bus supažindinti su sveikos gyvensenos ir mitybos piramide, mokysis atsakomybės pasirenkant užkandžius, sužinos dienotvarkės svarbą. Bus ugdomi taisyklingi valgymo įpročiai – ragavimas, uostymas skirtingo skonio maisto, prieskonių, ilgas kramtymas, sotumo jausmo pajutimas, aplinkos pasirinkimas, estetikos lavinimas. Edukacijų vedėja Vilniaus universitetinės vaikų ligoninės gydytoja, 4 vaikų mama Vita Zupkauskienė, turinti 6 metų patirtį vasaros stovyklose diabetu sergantiems vaikams ir 3 metų patirtį darbo stovyklose su gatvės vaikais.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Vadovaujantis LR vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 nutarimu „Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.9.3 papunkčiu neformalusis vaikų švietimas vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti