KM5: Kūrybinio mąstymo penkiakovė

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 5-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.km5.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 33
Organizatorius
Andrius Chomičius
kmpenki@gmail.com
+370 647 10820
Paslaugų teikėjo pastaba: SVARBU: Užsiėmimas vyksta aktų salėje! Dėl papildomų datų teirautis telefonu. Skambinti nuo 12 val. iki 17 val.
Aprašymas

„Didžiausias ateities poreikis ir būtinybė – išlavinti tuos žmogaus gebėjimus, kurie nepasiekiami robotams: kūrybiškumą, vaizduotę, iniciatyvą, lyderystę. Žmogaus proto resursai turės persiorientuoti į gebėjimą kūrybiškai mąstyti, analizuoti, argumentuoti ir priimti sprendimus”, – leidiniui "DS-News" pasakojo Niujorko universiteto profesorius Michio Kaku. Kūrybinio mąstymo penkiakovė – tai interaktyvi veikla, reikalaujanti asmeninio bei komandinio kūrybinio mąstymo. Dalyvaujant KM5 užduočių, scenarijų ir vaidmenų atlikime bei kūrime aktyvuojami ir lavinami 5 kūrybinio mąstymo įpročiai – vaizduotė, smalsumas, atkaklumas, nuosekli praktika, bendradarbiavimas ir 5 mąstymo tipai – analitinis, loginis, strateginis, kritinis ir divergentinis. Kiekviena KM5 užduotis yra parengta taip, kad išmokti ją atlikti neįmanoma. Kaskart atliekant užduotį reikia sukurti ir įgyvendinti tokią sprendimų visumą, kuri įgalintų pasiekti tikslą. Geriausias būdas mokytis – bendradarbiaujant, o labiausiai vienija – įkvepianti veikla, todėl edukacinis užsiėmimas „Kūrybinio mąstymo penkiakovė” leis ne tik palavinti kūrybiškumą, patreniruoti smegenis, bet ir susipažinti su komandos nariais. Užsiėmimo metu mokiniai kūrybinio mąstymo užduotis atlieka komandose po 4–6 mokinius, taip užtikrinant maksimalų dalyvių įsitraukimą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti