Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr. 152 „Dėl Valstybės lygio ekstremalios situacijos paskelbimo“ pakeitimo 3.2.1.4 papunkčiu „2021m. lapkričio 3-9 d. neformalus vaikų švietimas (išskyrus ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą) vykdomas nuotoliniu būdu arba stabdomas“, mokinių rudens atostogų metu lapkričio 3-9 d. Kultūros paso paslaugos galės būti organizuojamos tik nuotoliniu būdu. Kontaktinės paslaugos šiomis dienomis yra stabdomos.

Apsilankymas Fėjų Slėnis galerijoje ir Namelio-Žibinto dirbtuvės

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Dizainas
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 15 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.fejuslenis.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
UAB REFOREST
renginiai@fejuslenis.lt
+370 656 99699
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius Verkių g. 29
Aprašymas

Visus, neabejingus fantazijos pasauliui, kviečiame apsilankyti magiškame Fėjų slėnyje, kuris yra Vilniuje ir sukurtas pagal Editos Lei knygas ,,Laiškas fėjai“, ,,Fėjų muzika“, ,,Miglų slėnio Fėjų pasakos“ ir ,,Miglų slėnio Fėjų burtai“. Autorė sukūrė, ne tik istorijas, bet ir visus personažus, todėl apsilankę Fėjų slėnyje, galite ,,gyvai“ išvysti tai, apie ką kalbama knygose. Čia skaitytojai sužino, kaip realiai atrodo jų pamėgti herojai. Keliaudami miško labirintu lankytojai pamato savo nameliuose ir kiemuose bruzdančias fėjas, puotaujančius gnomus, urvuose besislepiančius drakonus... Po pasivaikščiojimo kviečiame į dirbtuves, pasigaminti sau Namelį - Žibintą. Fėjų Slėnis atsirado tam, kad suteiktų žmonėms galimybę į gyvenimą pažvelgti žaismingiau, nepamirštant, kad visi mes buvom vaikai. Juk taip smagu po rimtų darbų, kuriuos privalai padaryti, atsidurti ten, kur nėra ribų ir viskas įmanoma.   

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti