Kreivame veidrodyje

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 1 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.ldm.lt/pdg
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 30
Organizatorius
Lietuvos dailes muziejaus Prano Domšaičio galerija
domsaitis.galerija@muziejus.ldm.lt
+370 616 16550
Paslaugų teikėjo pastaba: Jeigu kalendoriuje nerandate sau tinkamo laiko, susisiekite su mumis telefonu (8 46) 410 421, kad galėtume kartu susitarti dėl laiko edukaciniam užsiėmimui.
Aprašymas

Jei dailininkas nutapytų tavo portretą, ar atpažintum jame save? Ką pamatytum veidrodyje, jei būtų galima „pasimatuoti“ dailininkų sukurtų portretų veidus ir emocijas? Edukacinio užsiėmimo Prano Domšaičio galerijoje metu kalbėsime apie portreto žanrą, jo rūšis ir raiškos būdus. P. Domšaičio tapybos ir Vytauto Kašubos skulptūros ekspozicijose, ilgalaikėje parodoje „Nuostabioji žemė. Dailininkai Rytų Prūsijoje. XIX a. –XX a. pirmos pusės tapyba ir grafika iš Aleksandro Popovo rinkinio“ tyrinėsime žmonių iš Mažosios Lietuvos, Europos, Šiaurės Amerikos, Pietų Afrikos atvaizdus, ieškosime juose mūsų nuotaikų ir emocijų atspindžių ir eksperimentuosime. Pasitelkę planšetinius kompiuterius, kitas priemones ir užduotis, kursime portretų ir autoportretų koliažus, diskutuosime apie objektyvumą ir subjektyvumą meno kūriniuose, apie menininko teisę matyti portretuojamąjį žmogų savaip ir savaip jį vaizduoti. Taigi, jei dailininkas nutapytų tavo portretą, ar atpažintum jame save?

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti