Atnaujintas Kultūros paso paslaugų teikimas. Paslaugų teikėjai ir mokyklos siūlydami ir užsakydamos paslaugas turi vadovautis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais. VISA info paskelbta DUK ir paslaugos teikėjų, mokyklos koordinatorių paskyrose.

J. Anouilh „Euridikė“

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras
Skirta klasėms: 10-12
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 135 min.
Plačiau: www.kldt.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 70 - 140
Organizatorius
Klaipėdos dramos teatras
lina@kldt.lt
+370 659 07931
Aprašymas

XX a. 4-asis dešimtmetis. Pjesės veikėjai - klajojanti aktorių trupė ir muzikantai tėvas su sūnumi. Geležinkelio stoties perone susipažįsta du jauni žmonės - Orfėjas ir Euridikė. Jie įsimyli ir, atrodo, kad šiame pasaulyje niekas kitas nebesvarbu. Nors Orfėjas ir Euridikė pažįstami tik vieną dieną, jie jaučiasi taip, lyg būtų pažinoję vienas kitą daugybę metų. Tai - meilė iš pirmo žvilgsnio. Tačiau tada į dienos šviesą pradeda lįsti nutylėtos paslaptys. Kokia iš tiesų yra Euridikė? Kokia yra meilės kaina? Ir kas atsitinka, kai susiduriama su pačia mirtimi?

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti