Dėmesio! Vadovaujantis Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos kultūros ministro ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymu Nr. ĮV-1000/V-1055 „Dėl Kultūros paso paslaugų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (toliau – Aprašas), 59 punktu Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos iki gruodžio 20 dienos imtinai. Paslaugos, kurių statusas patvirtinta arba laukia patvirtinimo po gruodžio 20 d. bus sistemos atšauktos.

Tapyba spalvotu smėliu - Mandala

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė
Skirta klasėms: 1-5
Kaina mokiniui: 6 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.keramikaak.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 40
Organizatorius
MB Keramikos Akademija
kristina.alsauskiene@gmail.com
+370 600 57124
Paslaugų teikėjo pastaba: Edukacijoms Kauno mieste ir raj. minimalus vaikų skaičius - 20-26. (Viena klasė) Kituose miestuose ir rajonuose nuo 50. Edukacijos vedamos atskiroms klasėms. Jei kalendoriuje nerandate Jums tinkamos datos, tuomet susisiekite su mumis, kad galėtume abipusiai suderinti laiką. Iki susitikimų :)
Aprašymas

Užsiėmimo metu sužinosite kaip kuriamos mandalos su spalvotu smėliu ir kodėl jas gali kurti kiekvienas. Išgirsite kaip žmogaus dvasinę būseną gali keisti tam tikra geometrinė forma, spalva, simbolis. Kurdami asmeninę spalvoto smėlio mandalą mokysitės suprasti jos simbolinę kalbą, o kartu geriau pažinti savo vidinį pasaulį. Užsiėmimo pabaigoje panaudosime 3D piešinio iškėlimo technika, kad vaikai gautų dar idomesnį ir originalesnį sprendimą. Po užsiėmimo šios mandalos priklausys Jums. Ir kiekvienas dalyvis dar ilgai prisimins šią edukaciją.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti