Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Laiko valdymo edukacinės dirbtuvės „Meškino laikrodis“

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 2-6
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.laimivisi.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 18 - 32
Organizatorius
VšĮ „Laimi visi“
info@laimivisi.lt
+370 682 54818
Paslaugų teikėjo pastaba: Suderinkite užsiėmimo datą ir laiką - papildysime tvarkaraštį (kreipkitės nurodytais kontaktais). Tą pačią dieną vienoje mokykloje galime pravesti iki 3 užsiėmimų. Atvykstame į švietimo įstaigas beveik visoje Lietuvoje (Šiauliai ir 200 km spinduliu aplink).
Aprašymas

Kaip vaikai gali išmokyti planuoti laiką ir viską spėti laiku? Spartus gyvenimo ritmas įtraukė ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus. Jau ir vaikai dažnai sako “neturiu laiko..”, “nespėju…” Ir tai visiška tiesa! Daugelis vaikų turi nemažą krūvį mokykloje, namų užduočių, papildomos veiklos įvairiuose būreliuose ar sporto, meno mokyklose, kurioms taip pat dažnai tenka pasiruošti, parengti tam tikras užduotis. O kur dar vaiko pareigos namuose, pomėgiai, bendravimas su draugais, malonus laikas su tėvais ir t.t.? Žaismingos praktinės edukacinės programos metu mokiniai sužinos: • kas yra laiko valdymas ir kodėl tai svarbu, • kaip nuspręsti, kas yra svarbiausia, • kas vagia laiką ir kaip susidoroti su vagimis, • kaip susidaryti dienos planą, • ir, svarbiausia, visada vadovautis savo parengtu “meškino laikrodžiu”! Po šios edukacinės programos moksleiviai geriau supras, kodėl reikia skirti dėmesį laiko ir veiklos planavimui, kodėl verta išnaudoti laiką mokymuisi mokykloje, kaip viską spėti ir nepamiršti namų darbų, įsipareigojimų namuose, kaip įvesti ir išlaikyti tvarką savo kambaryje, tarp savo daiktų ir kodėl tai svarbu laiko valdymui.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti