Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Laiko valdymo edukacinės dirbtuvės „Slaptoji užrašinė“

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 7-12
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.laimivisi.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 18 - 32
Organizatorius
VšĮ „Laimi visi“
info@laimivisi.lt
+370 682 54818
Paslaugų teikėjo pastaba: Suderinkite užsiėmimo datą ir laiką - papildysime tvarkaraštį (kreipkitės nurodytais kontaktais). Tą pačią dieną vienoje mokykloje galime pravesti iki 3 užsiėmimų. Atvykstame į švietimo įstaigas beveik visoje Lietuvoje (Šiauliai ir 200 km spinduliu aplink).
Aprašymas

Šiais laikais visi yra be galo užsiėmę, net paaugliai ir jaunimas. Krūvis mokykloje, namų darbai, papildomos veiklos, būreliai, treniruotės, draugai, virtualus pasaulis, o kur dar pareigos namuose, pomėgiai, poilsis ir t.t. Kaip organizuoti savo laiką, kad būtų įmanoma viską suspėti? Išgelbės „slaptoji užrašinė“! Praktinės edukacinės programos metu dalyviai sužinos: • kas yra laiko valdymas ir kodėl tai svarbu, • kas yra laiko vagys ir kaip juos atpažinti, • kokie yra pagrindiniai laiko valdymo principai, • kaip susidaryti geriausią dienos ir savaitės planą, kad viską pavyktų įgyvendinti. Visa tai ne tik sužinos, bet ir patirs praktinių užduočių metu. Tik 20% teorijos ir net 80% praktikos! Po edukacijos, turėdami naujų žinių ir įgūdžių vesti „slaptąją užrašinę“, paaugliai ir jaunimas galės geriau organizuoti savo laiką, daugiau laiko skirti svarbiausiems dalykams - mokslams, draugams, šeimai, sau, laisvalaikiui ir kultūrinei veiklai.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti