Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Eiliuotas Spektaklis Juk Kalėdos šventė tai tokia

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras,Kita
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 8 EUR
Renginio trukmė: 40 min.
Plačiau: www.smagumelis.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 30 - 200
Organizatorius
MB "Čia smagu"
teatriukassmagumelis@gmail.com
+370 604 90890
Paslaugų teikėjo pastaba: Paslaugų teikėjo pastaba: Prieš užsisakant edukaciją, patartina pirma susisiekti ir patikslinti, ar pageidaujamos datos ir laikai yra laisvi. Data ir laikas su kiekvienu užsakovu derinami individualiai. Elektroninėje sistemoje pateiktas grafikas - tik preliminarus.
Aprašymas

Kiek išdidi ponia Zuikienė, atvykusi pas vaikus, prisistato esanti viso miško karalienė. O Kalėdų senelio ji laukia besitikėdama brangios dovanos. Staiga įbėga vilkas, kuriam, pasirodo, Kalėdos - tai puiki proga kuo daugiau prisiryti. Zuikienė bando įrodyti, kad Kalėdų vertybės visai kitokios: tai šventė, suburianti šeimą drauge, tačiau vilkui tai nė motais. Jis bando Zuikienę sučiupti, besitikėdamas puikaus Kalėdinio patiekalo. Staiga pasigirsta šunų lojimas - tai Kalėdų senelio šunų kinkinys, kurio išsigandęs vilkas pabėga. Atvykęs Kalėdų senelis papasakoja apie savo kelionę, pamoko liaudies šokių, seka Kalėdinę pasaką, tokiu būdu sukurdamas tikrą Kalėdų dvasią. Galiausiai Zuikienė supranta, kad Kalėdų metu ne dovanos svarbiausia, o geri darbai, buvimas kartu su šeima ir artimaisiais, jiems skiriamas dėmesys. Tai linksmas, pamokantis ir nuo pirmų minučių įtraukiantis šventinis pasirodymas.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti