Atnaujintas Kultūros paso paslaugų teikimas. Paslaugų teikėjai ir mokyklos siūlydami ir užsakydamos paslaugas turi vadovautis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais. VISA info paskelbta DUK ir paslaugos teikėjų, mokyklos koordinatorių paskyrose.

Spektaklis pagal Rimanto Šavelio apsakymą „Fabijonas“

Renginio informacija
Kategorijos: Dramos teatras
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 75 min.
Plačiau: www.zvejurumai.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 50 - 120
Organizatorius
Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centras Žvejų rūmai
emilija@zvejurumai.lt
+370 615 97968
Paslaugų teikėjo pastaba: Laikas gali būti derinamas atskiru susitarimu. Jei paslauga vyksta Klaipėdoje, minimalus dalyvių skaičius 60 . Jei už jos ribų- ne mažiau 100 asm.
Aprašymas

Mono spektaklis pagal R.Šavelį "Fabijonas" Parodaksali istorija apie pokarį, apylinkės pirmininką draugą Putecką, Tadž Machalą ir meilę. Režisierius A.Vizgirda; Kompozitorius G.Kizevičius; Dailininkė D.Ališauskaitė; Kostiumai A.Zinčiukaitės; Pastatymų dalies vedėjas V.Aleknavičius . „Viskas iš kažkur ateina“, - sako vienas geriausių lietuvių prozaikų ir dramaturgų, rašytojas Rimantas Šavelis, tik juokauja, kad, „bėgant laikui, įkvėpimas kurti gali nebepasirodyti“. O legendinio svieto lygintojo „Tado Blindos“ autorystės rašytojas norėjo atsisakyti. „ Aš pirma parašiau scenarijų, o paskui romaną. Lietuvoje, turbūt, pirmas toks atvejis“, – kalba R. Šavelis. Vienų kūrinių nesinori prisiminti, tačiau yra ir tokių, kuriuos skaitė ir tebeskaito ištisos kartos. Tokiu kūriniu, dėl kurio tikrai ne gėda, rašytojas vadina savo knygą „Amžinoji šviesa“, parašytą 1987-aisiais. Naujausia Klaipėdos pilies teatro premjera sukurta pagal nepaprastai gražų, kupiną keistų jausmų, meilės, svajonių, paradoksų ir gilių metaforų Rimanto Šavelio apsakymą „Fabijonas“. Klaipėdos pilies teatro gerbėjai žino, kad šiame teatre galima pamatyti nuostabių aktorių ir visą puokštę nepakartojamų jų vaidmenų. Dar vienas išskirtinis vaidmuo gimsta būtent šiomis dienomis. Tai Aurimo Pintulio kuriamas Laikmečio liudytojas R. Šavelio „Fabijone“. Nuoroda į spektaklio pristatymą : https://www.facebook.com/gerasteatras/videos/1745130952210460/

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti