Atnaujintas Kultūros paso paslaugų teikimas. Paslaugų teikėjai ir mokyklos siūlydami ir užsakydamos paslaugas turi vadovautis Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais. VISA info paskelbta DUK ir paslaugos teikėjų, mokyklos koordinatorių paskyrose.

Protmūšis „Pasakų kovos“

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Literatūra
Skirta klasėms: 2-5
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 24
Organizatorius
Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka
jvb@joniskis.rvb.lt
+370 620 11372
Renginio adresai:
  • Joniškio r. sav. Joniškis Vilniaus g. 3
Paslaugų teikėjo pastaba: Jeigu turite papildomų klausimų, susisiekite nurodytais kontaktais. Laiką ir datą prašome derinti iš anksto.
Aprašymas

Pasakų kovos – protmūšio tipo žaidimas. Žaisti galima dviem būdais: su planšetėmis ir be jų. Žaidžiant su planšetėmis sudaromos komandos iš dviejų žaidėjų, žaidžiant be planšečių – iš keturių ar penkių žaidėjų. Žaidimo metu pateikiami klausimai iš vaikų literatūros ar Lietuvos istorijos sričių. Galima pasirinkti žaidimus: literatūros srities „Pasakų kovos“, „Pasakų kovos 2“, „Jono Avyžiaus vaikų pasaulis“ ir istorijos srities „Saulės mūšis“, „Istorinė mozaika 2“, taip pat „ES ir aš“. Jaunesniems žaidėjams siūlome rinktis literatūrinius žaidimus, o vyresniems (4 – 5 klasių moksleiviams) istorinius. Žaidimo pabaigoje apdovanojami nugalėtojai. Šie žaidimai paskatina moksleivius įsivertinti savo žinias ir siekti aukštesnių rezultatų.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti