Protmūšis „Pasakų kovos“

Renginio informacija
Kategorijos: Kultūros paveldas,Literatūra
Skirta klasėms: 2-5
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 24
Organizatorius
Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka
jvb@joniskis.rvb.lt
+370 620 11372
Renginio adresai:
  • Joniškio r. sav. Joniškis Vilniaus g. 3
Paslaugų teikėjo pastaba: Jeigu turite papildomų klausimų, susisiekite nurodytais kontaktais. Laiką ir datą prašome derinti iš anksto.
Aprašymas

Pasakų kovos – protmūšio tipo žaidimas. Žaisti galima dviem būdais: su planšetėmis ir be jų. Žaidžiant su planšetėmis sudaromos komandos iš dviejų žaidėjų, žaidžiant be planšečių – iš keturių ar penkių žaidėjų. Žaidimo metu pateikiami klausimai iš vaikų literatūros ar Lietuvos istorijos sričių. Galima pasirinkti žaidimus: literatūros srities „Pasakų kovos“, „Pasakų kovos 2“, „Jono Avyžiaus vaikų pasaulis“ ir istorijos srities „Saulės mūšis“, „Istorinė mozaika 2“, taip pat „ES ir aš“. Jaunesniems žaidėjams siūlome rinktis literatūrinius žaidimus, o vyresniems (4 – 5 klasių moksleiviams) istorinius. Žaidimo pabaigoje apdovanojami nugalėtojai. Šie žaidimai paskatina moksleivius įsivertinti savo žinias ir siekti aukštesnių rezultatų.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti