Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Lėlių teatro vaidinimas „Istorija iš močiutės šėpukės“

Renginio informacija
Kategorijos: Lėlių teatras
Skirta klasėms: 1-6
Kaina mokiniui: 2 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: www.paezeriai.info
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
Vilkaviškio rajono Suvalkijos (Sūduvos) kultūros centras-muziejus
vilkaviskiokrastomuziejus@gmail.com
8 342 46375
Aprašymas

Edukacinė programa „Lėlių teatro vaidinimas „Istorija iš močiutės šėpukės“ – skirta 1-6 klasių moksleiviams. Jos metu moksleiviai susipažins su viena seniausių lėlių teatrų formų (lenk. šopk? – spintelė, Suvalkijoje – šėpa - spinta) – iš Lenkijos kilusiu lėlių teatru, kuriame nuo viduramžių laikų buvo vaidinami evangelijų siužetai, satyrinės buitinės intermedijos. Lietuvių kalendorinės ir šeimos šventės taip pat neapsieidavo be teatralizuotų elementų ir lėlių teatro apraiškų – ir visa tai buvo „slepiama“ močiutės šėpukėje. Sujungiant įdomią formą su istoriniais pasakojimais, gaunama vaikams labiau priimtina ir įsimenama forma. Patrauklia menine forma, per lėlių personažus ir suvaidintus siužetus vaikai įsimins Vilkaviškio krašto istoriją, svarbiausius įvykius, sužinos, kuo mūsų kraštas turtingas, kuo jis išskirtinis nuo kitų Lietuvos regionų, kokie žmonės čia gyveno, ką jie mums paliko. Po vaidinimo vyksiantys pirštininių lėlių gaminimo užsiėmimai lavins vaikų kūrybiškumą, fantaziją, mokys kruopštumo ir išmonės. Tikimasi, kad šie užsiėmimai taps ne tik artimesne pažintimi su lėlių teatru, bet ir savotiškais lėlių terapijos seansais, kurių metu atsiskleis vaiko vidinis pasaulis, vystysis kūrybinės galios.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti