DĖMESIO! Vadovaujantis LRV 2020-10-21 nutarimo Nr. 1160 „DĖL VALSTYBĖS LYGIO EKSTREMALIOSIOS SITUACIJOS PASKELBIMO“ PAKEITIMO“ 4.2.1.1.5. punktu Kultūros paslaugos/renginiai š.m. spalio 26-lapkričio 8 d. negali būti vykdomi.

Menas mano mieste

Renginio informacija
Kategorijos: Architektūra,Skulptūra
Skirta klasėms: 10-12
Kaina mokiniui: 1 EUR
Renginio trukmė: 120 min.
Plačiau: www.ndg.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 5 - 20
Organizatorius
Lietuvos dailes muziejus
edukacija@ndg.lt
8 5 2195961
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius Konstitucijos pr. 22
Paslaugų teikėjo pastaba: Užsiėmimas vyksta Nacionalinėje dailės galerijoje Konstitucijos pr. 22, Vilnius. Šiltuoju metų laiku dalis užsiėmimo - pažintis su miesto skulptūromis - gali vykti pačiame Vilniaus mieste. Susisiekite, kad suderintume. Joanos Božerodskos nuotrauka.
Aprašymas

Užsiėmimas "Menas mano mieste" - tai kvietimas mokiniams pamąstyti, kokias skulptūras, paminklus nori matyti Vilniuje, ką jie pasakoja praeiviams, kaip kuria pačio miesto pasakojimą. Nacionalinėje dailės galerijoje vaikai susipažins su XX-XXI a. Lietuvos menininkų kurtais projektais viešosioms miesto erdvėms - niekada neįgyvendintais ir iki šiol tebestovinčiais. Diskutuosime, kodėl vieni buvo pastatyti ar nugriauti, o kiti liko tik eskizais bei ar gali būti skulptūra, kurią mėgtų visi miestiečiai. Kūrybinėje dalyje vaikai kurs savo skulptūrą pasirinktai miesto erdvei sau aktualia tema.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti