DĖMESIO! Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo 2022 m. sausio 1 d. iki 2022 m. gruodžio 20 d. imtinai

Žongliravimo magija

Renginio informacija
Kategorijos: Cirkas
Skirta klasėms: 9-12
Kaina mokiniui: 5 EUR
Renginio trukmė: 40 min.
Plačiau: www.zonglierius.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 70 - 300
Organizatorius
Žongliravimo menas
new.vilnius.circus@gmail.com
+370 670 31443
Paslaugų teikėjo pastaba: Susiskambinkim ir susitarsim smulkmenas. Jei neužsitamsina langai, tai atvykstu anksčiau ir užtamsinu pats.
Aprašymas

“Žongliravimo magija”- žonglieriaus Manto šou su šviečiančiais žongliravimo įrankiais. Pats įspūdingiausias ir labiausiai ištobulintas žongliravimo šou ultravioletinėje šviesoje. Neišmatuojamos fantazijos, miklių rankų artistas nustebins Jus savo išmone! Netradicinis požiūris į žongliravimą ir užburiantis vikrumas! Ore skraido šviečiantys kamuoliai, kėgliai, žiedai ir daugybė kitų, netradicinių žongliravimo įrankių. Viskas prasideda nuo poetiško ir lėto žongliravimo skarelėmis. Palengva pereina į manipuliacijas ir žongliravimą žiedais, po to šviečiantys kamuoliukai ir netiketai į sceną pakviečiamas žiūrovas, kuris tampa vakaro žvaigžde ( interaktyvus numeris , bendraujant su publika). Ir pabaigai nepakrtojamas pasirodymas su diabolo, kuris nustebins ir visko mačiusius žiūrovus! Jei nėra galimybės užtemsinti langų atvažiuoju anksčiau ir uždengiu pats.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti