Dėmesio! Kvietimas teikti paraiškas kultūros paso paslaugų atrankai vyks nuo 2022 06 01 (10 val.) iki 2022 06 14 (17 val.)

Edukacinės dirbtuvėlės Miško pasaka

Renginio informacija
Kategorijos: Dizainas,Kita
Skirta klasėms: 3-7
Kaina mokiniui: 7 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 15
Organizatorius
Rūta Kazakevičienė
rukunev@yahoo.co.uk
+370 611 56015
Renginio adresai:
  • Druskininkų sav. Druskininkai M. K. Čiurlionio g. 27
Paslaugų teikėjo pastaba: Jau yra galimybė vienu metu priimti ir daugiau vaikų
Aprašymas

Floristinės dirbtuvės "Miško paslaptys". Edukacinės dirbtuvėlės vyksta Druskininkų amatų centre "Menų kalvė", kur yra įsikūrę net 9 skirtingų sričių menininkai. Mokinių grupės gali apsilankyti visose dirbtuvėse bei apžiūrėti parodų salėje kas mėnesį besikeičiančias įvairių kūrėjų parodas. Edukacinis užsiėmimas vyksta Rūtos Kazakevičienės floristikos dirbtuvėje. Čia vaikai pamatys gausybę gamtos turtų: ne tik lietuviškos gamtinės medžiagos, bet ir tokių egzotiškų augalų, kaip "budos riešutas", "dramblio ausys", "gervės kuodas" ir kt. Apžiūrėję floristės dirbtuvę, vaikai žais žaidimą - leis per rankas tiksinčią žaislinę bombą ir kol ji nesusprogo, turės įvardinti, ką galima rasti miške. Žaidimo tikslas - parodyti, koks įvairus ir turtingas yra miškas. Šiame žaidime iškritusių nebus. Dirbtuvių metu pasitelkdami savo vaizduotę, vaikai sukurs savo miško pasaką: ant beržo riekės sukonstruos miško gyvūnus, medžius, krūmus, kelmus, įkomponuos samanėlės, gėles, o gal sukurs net baldus miško žvėreliams. Viskas tik iš natūralių medžiagų: įvairių dydžių medžio riekučių, pagaliukų, samanų, kankorėžių, akmenėlių, džiovintų gėlių ir kt. Medžiagos kompozicijai pritaikomos pagal metų laiką, sezonines šventes. Skirta 3-7 klasių vaikams. Kaina 7 eur/asm. Trukmė - 60-70 min. Minimalus dalyvių skaičius - 10, maksimalus - 15. Dideles klases galima dalinti į grupes ir dalyvauti kitų menininkų dirbtuvėse, kadangi daugelis iš jų turi kultūros pasą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti