Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Edukacinė programa Gyvi tropiniai drugeliai iš arti

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 3 EUR
Renginio trukmė: 30 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
VŠĮ Future4us
info@drugeliuparoda.lt
+370 666 88883
Paslaugų teikėjo pastaba: Mažiausias edukacijų kiekis vienoje mokykloje Vilniuje ir Vilniaus rajone - 4 klases, kitur - nuo 150 dalyvių viename mieste ar gyvenvietėje. Drugeliams pasirodyti reikalingos klasės dydžio patalpos. P.S. Tvarkaraštyje surašytas laikas tik pirmos kiekvienos dienos edukacijos. Skambinkite!
Aprašymas

Programos metu drugeliai laisvai skraido patalpoje (apie 30). Pristatoma apie 15 įvairių rūšiu drugelių iš skirtingų pasaulio kraštu. Programos metu dalyviai pamato ir drugelius, ir visas drugelio stadijas (kiaušinius, vikšrus, leliukės, kokonus) ne paveiksliuke ar ekrane, o naturaliai. Pradinių klasių moksleiviai bus įtraukti į žaidimą. kad geriau jas prisiminti. Pateikiama informacija apie ypatingus drugelių ir jų vikšrų maitinimo įpročius, jų gyvenimo trukme. Drugeliai turi savo spalvų, formų, elgsenos magiją, kuri vilioja vaikus pasinerti į pažinimų kelionę. Moksleiviai galės patirinėti kokoną, drugelio sparnus, pamatyti kaip valgo drugeliai, kiek koju turi ir kokios jos. Bus pristatyti drugeliai - rekordininkai. 9-12 klasių moksleiviai galės patirinėti drugelį per mikroskopą, sužinoti drugelio dauginimosi subtilumus, išgirs drugelių vardus ir legendas. Bus paaiškinta kada atsirado drugeliai, kodėl jie yra, kaip ir kas duoda drugeliasm vardus. Vyresnių klaisiu moksleiviams bus duodamos užduotis - surasti tam tikros rūšies drugelį, padaryti eksperimentą su drugelio sparnų ir t.t. Vaikai skatinami tausoti gamtą, atsargiai elgtis su drugeliais ir kt. gyvūnais. Programos pabaigoje kiekvienas dalyvis turi galimybė palaikyti apelsiną su ant jo atsitupusiu drugelių ir pasakyti jam savo norą. Drugeliai juk pildo norus! Po programos visi kviečiami dalyvauti piešimo konkurse - taip kur kas ilgiau išlieka emocija. Šios programos tikslas - 1.sukelti teigiamas moksleivių emocijas, 2.parodyti koks gražus, mistinis ir trapus drugelio gyvenimas, 3. vaizdžiai pademonstruoti iš kur ir kaip atsiranda drugeliai. 4. skatinti tikėti stebuklais ir savimi.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti