Interaktyvi pažintis su programavimu

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 5-8
Kaina mokiniui: 4 EUR
Renginio trukmė: 60 min.
Plačiau: https://amb.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 25
Organizatorius
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka
kuryboslaboratorija@amb.lt
8 5 2613709
Paslaugų teikėjo pastaba: Priklausomai nuo dalyvių amžiaus, skaičiaus ir interesų galima rinktis programavimą mikrokompiuteriais, dronais arba LEGO konstruktoriais. Jei siūlomas laikas jums netinkamas - rašykite el.paštu.
Aprašymas

Daugelis mūsų mokame puikiai naudotis kompiuteriais, naršyti internete, kurti asmeninį turinį socialiniuose tinkluose. Tačiau ar tikrai taip gerai žinome, kaip iš tiesų veikia šiuolaikinės informacinės technologijos? Ar galėtume įvairių jutiklių ir mikrovaldiklių pagalba rasti išmanų sprendimą kasdienėms gyvenimiškoms situacijoms? Ar sugebėtumėte nuskraidinti droną ar nuvairuoti robotą iš taško A į tašką B, nesinaudodami nuotolinio valdymo pulteliu? Užsiėmimo metu turėsite galimybę rasti atsakymus į šiuos klausimus, kadangi susipažinsite su „micro:bit“, „Arduino“ ar įvairiuose įtaisuose integruotais mikrokompiuteriais, elektronika bei programavimo pagrindais. Tikimės, kad viskas pasirodys kiek paprasčiau nei gali skambėti ir jau po kelių minučių galėsite džiaugtis savo pirmuoju veikiančiu algoritmu bei stebėti užduotį įgyvendinantį kišeninį „micro:bit“ kompiuteriuką arba droną (pasirinktinai). Edukaciją pratęsime jungdami nesudėtingas elektros grandines, bei programuodami jų veikimą. Taigi gausite ne tik naudingos teorinės informacijos, bet ir galėsite iškart ją panaudoti linksmame interaktyviame užsiėmime. Visos praktinės užduotys bus vykdomos komandose, kuriose galėsite aptarti ir įvertinti įvairiausias ir inovatyviausias kūrybines idėjas bei panaudoti skirtingas informacinių technologijų ir fizikos mokslų žinias. Visi edukacijos dalyviai gaus jaunųjų programuotojų pažymėjimus. Renginio datą galima individualiai tikslinti pagal dalyvaujančios grupės poreikius.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti