Elektroninės muzikos kūryba

Renginio informacija
Kategorijos: Muzika
Skirta klasėms: 1-12
Kaina mokiniui: 8 EUR
Renginio trukmė: 45 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 20 - 30
Organizatorius
VšĮ "Kurkuzūzai"
info@muzikalke.lt
+370 658 03003
Paslaugų teikėjo pastaba: Renginį veda muzikos improvizacijos ir kūrybos mokyklos "Muzikalkė" pedagogas, saksofonininkas ir elektroninės muzikos kūrėjas Simonas Šipavičius. Renginio laikas nėra fiksuotas, derinima individualiai su mokyklomis.
Aprašymas

Krūybinių dirbtuvių "Elektorininės muzikos kūryba" metu kartu su moksleiviais įrašomas ir sukuriamas vienas muzikos kūrinys. E. muzikos kūrybos programos Ableton projektas projektuojamas ant ekrano – moksleiviai gyvai stebi muzikos kūrybos procesą garso takelius bei garso efektų naudojimo procesus. Įrašomas kiekvieno vaiko balasas, garsais gyvai manipuliuojama ir vaikai supažindinami su pagrindiniais garso efektais: reverse, delay, reverb, time streching ir kt. Taip pat supažindinama su pagrindiniais elektroninės šokių muzikos žanrais, prieš dirbtuvių pabaigą atliekas "testas" kuomet moksleiviai turi atspėti gyvai Simono Šipavčiaus balsu ir elektronika kuriamų kūrinių žanrą. Dirbtubių pabaigoje perklausoma bendrai sukurto elektroninės kūrinio. Garso failas paliekamas moksleiviams naudoti / talpinti skaitmeninėse garso platformose ar tęsti kūrybinį procesą.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginius galima rezervuoti vykstančius tik iki birželio 31 d.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti