Dėmesio! Mokinių skaičius užkrautas iš mokinių registro, kiekvienam mokiniui skiriant 12 EUR. Daugiau info pateikta DUK.

Edukacinė programa Knygnešiai ir žandarai

Renginio informacija
Kategorijos: Kita
Skirta klasėms: 5-12
Kaina mokiniui: 13 EUR
Renginio trukmė: 180 min.
Plačiau: www.ka-ringas.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 6 - 32
Organizatorius
UAB Hitra
info@edukacijamoksleiviams.lt
+370 614 90000
Renginio adresai:
  • Kauno m. sav. Kaunas Kaunakiemio g. 5
Paslaugų teikėjo pastaba: Kalendoriuje nerandate Jums tinkamos datos, būsime dėkingi, jei prieš rezervuojant susisieksite su mumis telefonu +370 614 90000 arba el.paštu info@edukacijamoksleiviams.lt, kad galėtume abipusiai suderinti patogų edukacinės programos laiką.
Aprašymas

Interaktyvios programos metu moksleiviai yra supažindinami su knygnešių gyvenimu, jų įtaka Lietuvos kultūros vystymuisi ir vėliau iškovotai nepriklausomybei. Užsiėmimo metu, moksleiviai turi galimybę atsidurti knygnešių kailyje, vykdyti specialias misijas lazerių erdvėje, mokytis savo krašto istorijos labiausiai įtraukiančiu būdu - per žaidimą. Kita programos dalis vyksta mokyklos klasėje įrengtame pabėgimo kambaryje, kur moksleiviai turi išeiti iš užrakintos patalpos pasitelkdami tik aštrų protą ir loginį mąstymą. Čia jie taip pat pildo savo žinių bagažą, kuris įvelkamas į žaidimo popierėlį.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti