Šilko tapyba

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Kita
Skirta klasėms: 5-12
Kaina mokiniui: 12 EUR
Renginio trukmė: 120 min.
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 10 - 15
Organizatorius
Rūta Burbulė
ruta.burbule@gmail.com
+370 601 93513
Paslaugų teikėjo pastaba: IŠVAŽIUOJAMOJI, atvykstu į Jūsų įstaigą. Jei nerandate Jums tinkamos dienos ar laiko, susisiekite telefono nr. +37060193513 ir tai išspręsime. Apsilankymo laiką galima derinti pagal Jūsų poreikius.
Aprašymas

Tapybos ant šilko pamoka tai - atsipalaidavimo būdas, savirealizaciją - į kurią kviečiame ir Jus. Druskininkų amatų centre „Menų kalvė“ įsikurusiose dirbtuvėse vyksta tapybos ant šilko edukaciniai užsiėmimai vaikams. Užsiėmimo metu suteikiama galimybę iš arčiau susipažinti su šilku ir jo istorija, bei patiems viską išbandyti praktiškai. Pamokose išmokstama įvairiomis technikomis dekoruoti šilką. Rezultatas visada būna nenuspėjamas, bet labai įdomus. Po užsiėmimo kiekvienas namo parsineša širdžiai mielą darbelį, kuris džiugins ne vienerius metus. Dalyvauti gali kiekvienas nuoširdžiai to norintis. Net ir neturint piešimo, kompozicijos ar spalvų maišymo pagrindų, galima nulieti labai gražią skarelę (55*55 cm). Suteikiamos visos reikalingos priemonės.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .
Paslauga vyksta tik paslaugos gavėjo įstaigoje (išvažiuojamoji)

Grįžti