Dėmesio! Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. gruodžio 21 d. įsakymo Nr. ĮV-1000/V-1055, 24 punktu: Kultūros paso paslaugos gali būti vykdomos nuo sausio 1 d. iki gruodžio 20 d. imtinai. Nuo 2022 m. sausio 1 iki 17 d. vyks sistemos atnaujinimo darbai ir renginių užsakymai negalės būti vykdomi.

Spektaklis Fėjų Slėnio pasaka ir popierinės gėlės gamyba su Fėjų Slėnio personažu

Renginio informacija
Kategorijos: Dailė,Dramos teatras
Skirta klasėms: 1-4
Kaina mokiniui: 15 EUR
Renginio trukmė: 90 min.
Plačiau: www.fejuslenis.lt
Galimas mokinių ir juos lydinčių asmenų skaičius vienoje teikiamoje paslaugoje: 15 - 30
Organizatorius
UAB REFOREST
renginiai@fejuslenis.lt
+370 656 99699
Renginio adresai:
  • Vilniaus m. sav. Vilnius Verkių g. 29
Aprašymas

Ar žinote, kad pasakas galima ne tik skaityti ir klausyti, o nuo šiol yra galimybė pačiam patekti į pasaką? Norinčius patirti stebuklingas akimirkas Fėjų slėnio fantazijų ir kūrybos namai kviečia į magišką kelionę, paremtą Editos Lei knygų "Fėjų muzika", "Laiškas fėjai", "Miglų slėnio Fėjų pasakos", "Miglų slėnio Fėjų burtai" motyvais. Vieni čia sutiks visus pamėgtus herojus: fėjas, gnomus, elfus, išvys jų namus, baldus, net arbatos puodelius, kurie yra Editos Lei rankų darbo kūriniai! Kitiems, dar tik pradedantiems pažintį su mumis, bus puiki proga atrasti paslaptingą pasaulį. Į teatralizuotą nuotykį jus lydės Fėjų slėnio pasakotojai, suprantantys magiško pasaulio kalbą. Jie jums atskleis įvairiausių istorijų ir paslapčių. O jūs, brangieji, čia nebūsite tik žiūrovai, bet patys keliausite labirintu, kopsite į kalną ar leisitės į urvus. Po kelionės pasakoje, kviečiame pasigaminti kvapnią popierinę gėlę su pasirinktu personažu.

Kultūros paso paslaugas gali rezervutoti/užsakyti tik mokyklos vadovo paskirtas asmuo - koordinatorius. Norėdami sužinoti koordinatoriaus kontaktus, spauskite čia.
Renginio kalendorius
Norėdami užsakyti paslaugas turite prisijungti .

Grįžti